18 Mayıs 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI


TERAZİ BURCU 18 Mayıs 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Başaklar bu hafta para olayları ile başlıyorsunuz. Kendinizi iş hayatında göstereceğiniz bir hafta. Birden çok işte çalışabilirsiniz ama hayatınızdaki kadınlara dikkat. Yeniayda hızllı gelişmeler yaşanacak. Bu 15 gün boyunca yeni bir iş yeni bir kariyer durumu söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda beklentileriniz çok çok yüksek. Bu ara sevgilinizle tartışmalar söz konusu olabilir. Verdiğinizi alamadığınızı düşüneceksiniz. Hayat sizi iş hayatında destekleyecek. Bu haftanın en şanslı burcu başak burcu olacak.

AKREP BURCU 18 Mayıs 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu hafta terazi burçlarının en popüler olduğu hafta. Bu hafta öğrenmek ve sosyalleşmek isteyeceksiniz. İkizler burcundan alacağınız destek sizi ileri taşıyacak. Seyahat planınız varsa yeni aydan sonra gerçekleştireceksiniz. Sağlığınıza bu ara çok dikkat edin. Neptün size sağlık konusunda, yabancı insanlara ve kalabalıklara karı uyarıyor. Aşk ve çocuk konularında şanslı bir hafta. Eski aşklar gündeme gelebilir.

YAY BURCU 18 Mayıs 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İkizler Burcu’ndaki gezegen toplaşması ve 22 Mayıs’taki Yeni Ay size duygusal krizler yaşatabilir, kadınlarla olan iletişiminizde sorunlarla karşılaşabilir, aldanmalara açık olabilirsiniz. Özellikle kredi, vergi gibi finansal konular ve harcamalarla ilgili çok dikkatli olmalı, her söylenen söze inanmamalısınız. Krdei kartınızla ilgili gizli bilgilerin sanal ortamda ele geçirilmemesi için gerekli önlemleri almanızı öneririz. Partnerinizin duygusal iniş çıkışları aranızdaki sıcak ilişkiye gölge düşürebilir. Ona karşı anlayışlı davranmalı ve özgünlüğünüzden ödün vermeden empatik olmaya çalışmalısınız. Bayrama denk gelen hafta sonu İkizlerdeki Güneş ile Kova’daki Satürn aile içindeki ciddi konuları teker teker tüm kurallarıyla ele almanıza neden olacaktır. Adeta sorumluluklarınızın altını çizmeniz gereken bir dönemdesiniz. Aile büyüklerinizin yaşam tecrübesi size bu dönemde kılavuzluk eder.

Leave a Comment