18 Mayıs 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

YENGEÇ BURCU 18 Mayıs 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İkizler burcu için bu hafta hızlı bir hafta olacak. Arkadaşlarınızdan alacağınız bilgilerle kafanızdaki herşeyi hayata geçireceksiniz. Güneş sizin burcunuza geçiyor. Cuma günü burcunuzda yeni ay geçişi var. Venüs sizin burcunuzda gerilerken kafanızı aşk hayatınıza yönlendirecek. Eşiniz ve ailesi ile ilgili sıkıntılı durumlar olabilir. Harekete geçmek isterseniz hayat sizi destekleyecek. 15 gün boyunca yeni fırsatlar var. Kendinizi beğenmediğiniz bir hafta olabilir. Geleceğinizi ilgilendiren her konuda yeni adımlar için uygun bir dönem.

ASLAN BURCU 18 Mayıs 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sevgili yengeçler liderlik özellikleriniz öne çıkacak. Ama güneşin burcunuza geçmesiyle kalabalıktan uzak kalmak isteyeceksiniz. Kafanızda bu döende binbir türlü fikir olacak. Bu fikirleri kağıda dökün. Bu hafta hem ev hem aile hem de arkadaşlıklarınızı gözden geçireceksiniz. Bu cuma yeniay dönemi ama sizin için durma ve karar vermeme dönemi. Bu hafta kendinize çekilin ve bol bol dua edin. Yurtdışı bağlantılı işiniz varsa şanslısınız. Haziran ayında hayat size gülmeye başlayacak. Şimdilik sakin kalmakta fayda var. Duyucağınız haberlerde hayal kırılıkları olabilir.

BAŞAK BURCU 18 Mayıs 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Aslanlar dışarıdan gelen haberlerle başlayacak. Bu hafta çok hareketli geçecek. Arkadaş ve sosyal çevreniz neşeli. Bu süreçte vede durmak sizin için zor olabilir. Plan ve projelerde kafanız dolu. Aşk hayatınız bu yeni ayda sizi şanslı kılacak. Çevrenizin sizi desteklediği bir hafta olacak. Önümüzdeki 15 gün boyunca yüksek enerjiniz olacak ama para konularına dikkat. Alacak vereceğe dikkat edin. Satürn sağlık alanında geriliyor ama sıkıntılı bir durum yok.

Leave a Comment