Sen Anlat Karadeniz Son Bölümde Neler Oldu? İzle
Sen Anlat Karadeniz dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Son bölümünün tanıtımı bile Youtube'da tam 2.5 Milyon kez izlendi. Atv'nin iddialı dizisi Sen Anlat Karadeniz'de son bölümde neler oldu? İphone, Android ve cep telefonundan izle

Sen Anlat Karadeniz dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Son bölümünün tanıtımı bile Youtube'da tam 2.5 Milyon kez izlendi. Atv'nin iddialı dizisi Sen Anlat Karadeniz'de son bölümde neler oldu?

Tahir, Mustafa'nın katil olmasına engel olurken kendi öfkesine hakim olamaz.

Vedat'la hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir çizgiyi aşar. Nefsine yenilen Tahir için merhametsizliğinin geri dönüşü olacak mı?

Murat, Nazar için endişelenirken sevdiğinin kendisi için Vedat'la olduğunun farkında değildir. Murat için çok büyük bir bedel ödeyen Nazar, her şey için çok geç olduğunu düşünmesine rağmen Murat'ın elinden tutabilecek mi? Tahir vicdanının sesini dinleyip teslim olmaya karar verir. Zalimliğinin bedelini özgürlüğüyle ödemeye hazır olan Tahir, beklediğinden büyük bir bedel mi ödeyecek? Vedat'ı gömdüğü mezara girerken yanında kimi sürükleyecek?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları