Kemal Kılıçdaroğlu Asla Pişman Değilim! Havuz medyasına manşet olduk.
CHP Genel Merkezi'nde hareketlilik yaşanıyor. Sosyal medyadan istifa çağrıları üzerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu açıklama yapıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , CHP Genel Merkezi'nde partililere hitap ediyor.

Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satır başları şöyle:

Bugün çok sevinçliyim. Havuz medyasına manşet olduk. Yaptığımız iş doğru. Pişman değilim. Yerel seçimleri için yolumuza devam edeceğiz.

Muharrem İnce bizim bir değerimizdir. Onu da kucaklıyoruz. Muharrem İnce 81 ili gezeceğini söylüyor. İl başkanlarına çağrımdır, Geldiği zaman karşılayacaksınız


Bugün mutlu günümdeyim, çünkü havuz medyasına manşet oldum. Seçim süreci boyunca ettiğim laflardan bir cümle bile kullanmadılar, demek ki yaptığımız iş doğru. Havuz medyasında manşetsek yaptığımız iş doğrudur. Biz inandığımız yolda yürümeye devam ediyor, bütün arkadaşlarımızla birlikte, hiçbir arkadaşımızı partinin dışına düşürmek gibi bir düşüncemiz, inancım yok. Herkesi kucaklayacağız, 81 milyonu kucaklayacağız. Buraya gelmek isteyen arkadaşlarım vardı, kimse gelmesin dedim. Normal çalışmalarımıza devam ediyoruz, önümüzde yerel seçimler var. Kararlılıkla devam edeceğiz, duvarın bir kısmını yıktık seçimde tamamını yıkacağız.

Bir şey daha var, az öncede söyledim. Biz önümüzdeki seçimlere gerçekten ciddi bir hazırlıkla gideceğiz. Çalışmaları el birliği ile yapacağız. Türkiye'yi demokrasiye kazandırmak için elimizden geleni göstereceğiz. Yeni bir sistem, rejim içinde yeni bir seçim anlayışıyla yolumuza devam edeceğiz. Kimseyi dışlamayacağız.

Açık ve net söylüyorum, Muharrem İnce bizim bir değerimizdir, onu kucaklıyorum. Havuz medyası bilsin, bizde ayrılık gayrılık yok, biz ilkelerin insanıyız. Kim bizimle beraber yürümek istiyorsa, hep beraber gönül gönüle yürüyeceğiz. Ülkeye demokrasiyi getirinceye kadar, adaleti hakkı ve hukuku getirinceye kadar yürüyeceğiz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları