İstanbul'da Yağmur Saat Kaçta Başlayacak
Meteoroloji'den yapılan son tahminlere göre, İstanbul'da bugün parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren ise sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava bekleniyor.

İstanbul'a Yağmur Geliyor! Son Hava Durumu 1 Nisan


Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan verilere göre , hava sıcaklığı yağışla birlikte batı ve iç kesimlerinde 6 ila 12 derece birden düşecek. Rüzgar, genellikle güney ve güneybatı, doğu ve kuzeydoğu kesimlerde yer yer güneydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara'nın batısı, Ege ve Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde güney yönlerden kuvvetli, yer yer kısa süreli fırtına (40-70 km/saat) şeklinde esecek. Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle:Ankara: Parçalı bulutlu 22
İstanbul: Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 21

İzmir: Parçalı, zamanla çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 23
Adana: Parçalı bulutlu 25
Antalya: Parçalı bulutlu 21
Samsun: Parçalı bulutlu 25
Trabzon: Parçalı bulutlu 18
Erzurum: Parçalı bulutlu 13
Diyarbakır: Parçalı bulutlu 23


İstanbul Şu saat itibariyle Pazar 11:00

Parçalı bulutlu 18°C

DENİZLERDE HAVAGenel DurumMarmara'da Fırtına bekleniyor.İğneada - SinopHava Durumu: Parçalı bulutlu, zamanla batısı sağanak yağışlı. Rüzgar: Güney ve Güneybatıdan 4 ila 6 (30-50 km/sa), kuvvetinde, Dalga: 1,5 ila 2,5m Görüş: İyi.MarmaraHava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra sağanak yağışlı Rüzgar: Batı ve Güneybatıdan 6 ila 8 (50-75 km/sa), kuvvetinde, Dalga: 2,5 ila 3,5m, Görüş: İyi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları