Çarpışma Dizisi Show Tv'ye Geliyor
Yıllar sonra Kıvanç Tatlıtuğ'un başrollünde olduğu yepyeni bir dizi ekranlar geliyor. Peki bu dizi hakkında ne duyduk ne duymadık. Şimdi de dizi kadrosuna Onur Saylak katıldı. Çarpışma 1 Kasım 2018'de izlemeniz için yayında

KIVANÇ DÖNÜYOR

Çarpışma dizisi Kasım ayında Show Tv'de sevenleriyle buluşacak. Dizinin başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu yer alıyor. Bu isimleri varlığı bile henüz ekranlarda boy göstermeyen dizinin merak uyandırmasına yetti. Biraz sabır sadece sayılı gün kaldı.

Sadece Kıvanç ve Elçin Sangu değil birçok ünlü isim dizinin oyuncu kadrosunda.Ve yepyeni bir not Çarpışma’ya usta oyuncu Onur Saylak da katıldı. Yeni yeni yıldızı parlayan  daha önce Bodrum Masalı'nda izlediğimiz Alperen Duymaz ve partneri Melisa Aslı Pamuk bu muhteşem olması beklenen dizini kadrosunda.

Ayrıca kadroda Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buçe Kahraman, Furkan Kalabalık yine bu dizide boy gösterecek.

Alperen Duymaz

Alperen Duymaz

PEKİ ÇARPIŞMA DİZİSİNİN KONUSU NE?

Çarpışma dizisi bir dört yolda dört arabanın birbiriyle çarpışmasıyla kesişen hayatları konu alıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandıracağı Kadir Adalı yayınlanan ilk fragmanında “Çarpışan aslında kaderlerimizdi...” diyor.  Valla ne desek Kasım gelse de izlesek

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları