Caner Toygar canli yayında intihar etti! Videosu İzle Peki Öldü mü?
"Arkadaşlar hastaneye götürülüyor..."

Ünlü isim canlı yayında intihar teşebbüsünde mi bulundu

Evlilik programlarıyla magazin dünyasının yakından tanıdığı Caner Toygar’ın intihar teşebbüsünde bulunduğu iddia edildi.

Dün akşam sosyal medya hesabından canlı yayın yapan Toygar dikkat çeken paylaşımlarda da bulundu. Birazdan cesaret toplayınca ;) canlı yayın açıyorum herkes izlesin süprizler var son sözler güzeldir” ifadelerini kullanan Toygar, canlı yayınını ağlayarak bitirdi.

Yayından önce "İntihar bir sondur, bir yenilgidir..." ifadelerini paylaşan Toygar için Esra Erol’un kocası Ali Özbir de paylaşımların altına, “Arkadaşlar hastaneye götürülüyor. Ambulansta nabzı atıyor Reyap hastanesi Beylikdüzü’ne gidiyor” diye yazması dikkat çekti.

Milliyet Gazetesi'nden Özay Şendir, Caner Toygar'ın intiharı hakkında köşe yazısı yazdı.

"15 yıldır ‘damat adayı’ diye hayatımızda olan bir adamdan söz ediyoruz. Ünlenmek için kaset yaptı, televizyon dizilerinde oynadı, yayınlarda bardak kırdı, Kabe’de selfie çekti, daha bir sürü şey yaptı. Geçen sene yine sosyal medya üzerinden intihar edeceğini söylemişti, bu sene yine aynı şeyi söyledi ve sonra yaptı. Gerçekten ölmek isteyen insanlar bunu canlı yayında söyleyerek yapmazlar, intihar girişimine inanmasam bile ortada psikolojik bir sorun olduğu kesin.

Eğer bu adam iyi durumdaysa ve hakkında yapılan haberleri takip edebiliyorsa, şu an krizden çıkmış bir uyuşturucu bağımlısı gibi tatmin olmuş durumdadır. Bilmediği ve düşünemediği şey, bir daha gündem olmak istediğinde intihar girişiminden fazlasını yapmak zorunda kalacağı. Eğer bu adam gerçekten intihar girişiminde bulunduysa ve ölürse, hepimizin suçlanması gerekir. Zira sabun köpüğü ünlüler, biz onları yücelttiğimiz için bu acınası hale geliyorlar."


Odatv.com

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları