Burçlar Nuray Sayarı 29 Mayıs 2018 Salı Günü Burç Yorumları / Astroloji
Günlük Burç Yorumları 29 Mayıs 2018 Salı Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 29 Mayıs 2018 Salı Günü burç yorumlarımız....

Koç Burcu 29 Mayıs 2018 Salı Yorumu

Şans sizden yana bu ara, eğer iyi değerlendirirseniz sizin için güzel sonuçlar olacak. Arkadaş çevrenizde önemli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın bazı olaylarda üzerinize oynayan insanlar gün yüzüne çıkacaklar. İş hayatınızda sıkıntılı zamanlar var fakat bu işinde üstesinden geleceksiniz. Ailevi sorunlar başınızı ağrıtabilir bu yüzden biraz alttan almaya gayret gösterin. Hayatınızda sıkıntıya yer vermemeye özen gösteriyorsunuz. Aşk sizin için bir heves bu yüzden hayatınızda aşka önem vermiyorsunuz. Sizin için geleceğe dair her şey dört dörtlük olmalı. Geleceğe dair güzel planlarınız var ve her şeyin çok güzel olacağına inancınız var. Maddi anlamda bütçenizi kontrol etmekte fayda var.

Boğa Burcu 29 Mayıs 2018 Salı Yorumu

İçinizde bir heyecan var. Hayatınız yeniden yeşeriyor sanki. Karşınıza çıkacak olan biri var, bu kişi size çok iyi gelecek. Sıkıntılarınızı aşmak için doğru bir zaman. Bu zamanı iyi değerlendirirseniz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Arkadaş çevrenizde sizi kendinden soyutlamaya çalışanlar olacak. Arkadaş seçimlerinizde daha dikkatli seçimler yapacaksınız. Ailenize ufak sürprizler yapabilirsiniz bugün ve bu sürprizler onları mutlu edecek. Maddi anlamda sıkıntılarınız geçici parayı kafanızı takmayın. İş hayatınızda yeni projeler yeni işler alabilirsiniz şansınız oldukça iyiye gidecek. Aşk hayatınız gayet sürükleyici, eğlenceli olacak. Siz kendinizi bir uçta ararken başka bir uçta olduğunuzu göreceksiniz.

İkizler Burcu 29 Mayıs 2018 Salı Yorumu

Sıkıntı içindesiniz bir süre bu böyle devam edecek. Derdinizi dinleyecek kimse yok fakat onların derdini dinlemeye gelince siz varsınız. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir olayla uğraşacak ve keyifle bu uğraşı tamamlayacaksınız. Arkadaş çevrenizde sizi çekemeyenler sürekli gözüküyor. Bu yüzden bu çekemeyenleri artık umursamıyorsunuz. Çalışma hayatınızda da özenle çalışmalar yapıyorsunuz. Aşkta gurur olmaz diyorlar ama bazı yerlerde de gurur olması gerekiyor işte tam bu kafada ilerlerken güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bu dönemlerde, kendinize özen gösterin. Aksi halde hastalığa kapılabilir ya da hastalığınızı ilerletebilirsiniz.

Yengeç Burcu 29 Mayıs 2018 Salı Yorumu

Bazı olaylara tanık olabilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmek adına kendinizi ufak mutluluklarla keyifli hissedebilirsiniz. Arkadaş canlısı yapınız var. Bu yüzdende herkesin dostu olduğunuz doğrudur. Güveninizin yükseleceği bu zamanda herkesin takdirini kazanacak,başarılar  ve bu başarının altında yatan projeler elde edeceksiniz. Aşkta kendinizi biraz çekiyorsunuz sanki fakat bugün ilk adım atmak için doğru bir zaman. Maddi anlamda harcamalarınıza biraz daha dikkat edin aksi halde diğer günler için zahmet çekebilirsiniz. İş hayatınızda önemli olaylar olacak ve bu sizin iş tecrübenizi ölçecek. İlerisi için gelişen planlarınız veya hayallerinizin bir kısmı gerçekleşecek .

Aslan Burcu 29 Mayıs 2018 Salı Yorumu

İkili konuşmalarda tavırlarınıza biraz daha dikkat ederseniz ön planda olmaktan kurtulursunuz. Geçmişinizde olan bir aşk bu ara gündeme gelip canınızı acıtabilir. İş hayatınız sizi yurt dışına sürükleyecek teklifler sunacak bence iyi değerlendirin derim. Başarılarınız çok dikkat çekiyor adeta gece olunca güneşi aramak gibi.. Hayatınızı değiştirecek önemli bazı kararlar alacaksınız bu kararlar sizi oldukça iyi yerlere sürükleyecek. Aşka pek sıcak bakmıyorsunuz bu ara sizin için kendiniz daha önemlisiniz. Maddi anlamda ufak sıkıntılar yaşacaksınız fakat bu sıkıntılar geçici olucak harcamalarınıza dikkat edip kenara para atarsanız.

Başak Burcu 29 Mayıs 2018 Salı Yorumu

Sizi hayata karşı bakış açınızı değiştiren birisi var. Her şeye rağmen gülebilmeniz bir örnek adeta. Şansınız pek bir yaver gidiyor bu aralar hadi yine iyisiniz. İş hayatınızda bunaltıcı bir zaman olacak fakat pes etmeyeceksiniz çünkü sevmiyorsunuz, bu huyunuz yok. Arkadaş çevrenizde ufak anlaşmazlıklar olacak size ters gelen bir olay arkadaşınıza ters gelmeyecek buda sizi iyice dellendirecek. Aşk sizin için yaratılmış adeta aşk diyince akan sular duruyor resmen sizin için. Tanışacağınız birisi olabilir sağınıza solunuza güzelce bakın. Sevgiliniz varsa sevgilinizle geçireceğiniz güzel vakitler olacak.

Terazi Burcu 29 Mayıs 2018 Salı Yorumu

Arkadaş canlısı oluşunuzla dikkat çekiyorsunuz. Bir olayda mütevazi davranacaksınız. Sevgilinizle bazı ufak anlaşmazlıklar olacak siz ben haklıyım dedikçe sevgiliniz bunun tam tersini söyleyecek ve kavganız büyüyebilir daha dikkat edin. İş hayatınızda bazı çekişmeler olacak kazanan siz olacaksınız. Maddi anlamda birikimler yapacaksınız ve ilerisi için oldukça işinize yarayacak. Aile arasında bir konu üzerinde çok durulacak ve bu konu üzerine daha da dikkat etmeniz gerekecek. Sağlığınıza dikkat edin, sporlarınızı aksatmadan yapın biraz yürüyüş bile size iyi gelecek. Şansızlık var üzerinizde bugün fakat uğurlu bir renginiz olacak mavi size iyi gelecek.

Akrep Burcu 29 Mayıs 2018 Salı Yorumu

Çok sakinsiniz bu aralar fakat bu sakinliğin altında aslan yatıyor. Arkadaş çevrenizle daha sıkı fıkı olacaksınız ama yinede dikkat edin her iyi şeyin ardından ne olduğunu siz daha iyi biliyorsunuz. Sevgilinizle sıcak, samimi, duygusal anlar yaşayacaksınız. Bu aralar özlediğiniz biri var hem de aşırı fakat bunu belli etmekte çekiniyorsunuz. Çalışma hayatınızda önemli kararlar görünüyor alacağınız bu kararlarda hayatınız oldukça şekillenecek. Harcamalarınıza dikkat edin ufaktan kenara birikimler yapın bir kaç sene sonrası için iş kurma planlarınızda lazım olacak. Sağlığınıza dikkat edin. Şans sizden yana bugün size iyi gelecek renk ve huzur verecek renk yeşil olacak.

Yay Burcu 29 Mayıs 2018 Salı Yorumu

Duygularınızda patlama yaşayabileceğiniz bir gün. Fazla duygusal oluşunuzdan kaynaklı kendinizi kontrol etme mekanizmanız biraz zor duruma girmiş durumda olacak. Geçmişinizde yaşadığınız bir takım güvensizlikler aklınıza yansıyacak, bunun sonucunda da fazlasıyla şüpheci tavırlarınız oluşabilir. Bu aralar yaşam enerjiniz oldukça dinamik durumda. Yaşam enerjinizden alacağınız güçle kendinizi yenileyebilirsiniz.  Arkadaş çevrenizle bu aralar baya bir kuvvetli bağ kuracak, birlikte fazla zamanlar geçireceksiniz.     Bu aralar öğrenmeye fazlasıyla yatkın olduğunuzdan dolayı bazı alışkanlıklarınız da değişecek, kendinize yeni şeyler katma arayışına gireceksiniz. Aşk hayatınızda yeni talipler söz konusu, içinizi dinlemelisiniz.

Oğlak Burcu 29 Mayıs 2018 Salı Yorumu

Maddiyatınızın  ciddi anlamda artacağı bugünlerde finansal açıdan girdiğiniz sıkıntıların çoğu gidecek ve bir nebze de olsa rahatlayacaksınız. Alacağınız müjdeli haberlerden dolayı fazlasıyla enerjik olacak, depoladığınız pozitif moralle her şeyin üstesinden gelmeniz için harika bir gün. Bu aralar bir takım seyahatlere çıkmanız olası. Kendinizi uzun yolculukları hazırlayın. Yolculuğa çıkmanızı engelleyecek bir takım  sebepler oluşacaksa da uzaklardan gelecek bir misafir kapınızı çalacak. Ailenizle bu aralar mutlu mesut geçinecek, bir uyum içerisinde olacaksınız. İş hayatınızda da kariyerinize dikkat etmeniz gerekmekte.

Kova Burcu 29 Mayıs 2018 Salı Yorumu

Bu aralar sakin ve stressiz tavırlarınızdan dolayı kendinizi bulut gibi hafif hissedebilirsiniz. Alacağınız bazı haberler sizi şaşırtabilir lakin karşısında fazla kendinizi yıpratmayarak akışınıza devam edeceksiniz. Bazı hediyeler alacaksınız ve bu hediyeler sizi mutlu edecek. Hayatınızda bazı insanları çıkarmanız gerekecek. Çünkü sizin yaşantınızda gözleri var. Kendinize has üslubunuzla konuşmalarınız fazlasıyla dikkat çekici. İş hayatınızda ciddi anlamda ivmelenmeler yaşayabilir, cebinize tahmin ettiğinizden daha fazla paralar girebilir. Yorgun düşeceğinizden dolayı ailenize karşı tutumunuzda kopukluklar olsa da birkaç güne ailenizle yaşayacağınız bu kopukluklar telafi olacak. Bu aralar dinlenmeniz size iyi gelecek. Kendinize de zaman ayırın.

Balık Burcu 29 Mayıs 2018 Salı Yorumu

Havaların belirsizliğinden kaynaklı yaşayacağınız nezle veya grip, günlük yaşantınızda sizi geriye düşürecek. Bu rahatsızlıklardan dolayı işinize istirahat için ara vereceksiniz. Bu ara sonrası toparlanmanız sizin için biraz zaman alacak. Pratik zekanız ve çözüm odaklı düşüncelerinizden kaynaklı yaratacağınız bazı materyallerle özgüven kazanacaksınız. Ailenizi bu aralar biraz fazla özleyeceksiniz, bu yüzden ailenize koşarak gideceğiniz yollar sizi bekliyor. İşleriniz bu ara fazlasıyla yolunda. Patronunuzdan veya müdürünüzden alacağınız övgü dolu sözlerle karşı karşıya kalacaksınız. Maddi anlamda ne darda ne boldasınız. Maddiyatınızda aynı rotada ilerlerseniz bütçeniz sıkıntıya girmeyecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları