Burçlar Nuray Sayarı 28 Mart 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları -Astroloji
Günlük Burç Yorumları 28 Mart 2018 Çarşamba Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 28 Mart 2018 Çarşamba Günü burç yorumları

28 Mart 2018 Çarşamba

KOÇ BURCU 27 Mart 2018Salı Günü Yorumu

Bugün kendinizi her zamankinden daha karizmatik ve bol enerjilihissedebilirsiniz. Yapmak istediğiniz girişimleri bir an önceyapmak ve tamamlamak düşüncesinde olabilmeniz mümkün. Özelilişkilerde ise sürpriz gelişmelerle kendinizi daha farklıhissedebilirsiniz. Mutluluğu dışarıda değil önce içeridebulmanın yollarını arayacak sonra sevginin ne kadar kıymetliolduğunu hissederek yaşamın keyfini doya doya çıkaracaksınız.

BOĞA 28 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Geleceğe yönelik hedeflerinizi koyarken bugün birazzorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizi toparlamak da zorluk çekebilirgerçekten ne istediğinizi biliyor halde olmayabilirsiniz. Ancakgerçek hedefinizi belirledikten sonra harekete geçmenin size birçokbaşarıyı da beraberinde getirebileceğini söyleyebilirim. Sevgianlamında kendinizi güvensiz hissedebilirken, sosyalilişkilerinizde de bazı yanlış anlaşılmalara karşı kendinizikorumayı bilmelisiniz. Sosyal çevreniz genişleyebilir, yenifırsatlar yakalayabilirsiniz. Sorumluluklarınıza daha planlı biryön kazandırma zamanı geldi.

İKİZLER 28 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Duygusal anlamda kendinizi biraz kontrolsüz ve fevrihissedebilirsiniz. Size karşı söylenen bazı şeyleri daha tersalgılayabilir ve olmadık duygular yaşayabilirsiniz. Bugünözellikle önemli açıklamalar yapmak ve bazı bilgi paylaşımlarıyapmak için uygun bir zaman dilimi değildir. Eğer yapmanızgerekiyorsa çok titizlikle incelemeli, imza atacaksınız bualanları daha dikkatli bir şekilde gözden geçirmelisiniz. Aksitakdirde sonradan pişman olacağınız durumlar yaşayabilirsiniz.Ev ve aile konularında ise duygusal yönden oldukça yoğun ve bir okadar da hareketli gün yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ 28 Mart 2018 Çarşamba Günü Yorumu

İlişkilerinize dair davranışlarınızda artık önemli birnetlik kazanmalısınız. Sosyal çevre dostluklarında yaptığınızhaksızlıklar var ise geri dönüş yapmak için bazı fırsatlaryakalayabilirsiniz. Yine kayıplarınızı da kazanca dönüştürmekiçin önünüze çok iyi fırsatlar çıkabilir. Bu konuyu etraflıcadüşünmeli kendinize uygun olanı seçmelisiniz. Mutlaka biryerlerden başlamanız gerekiyor. Aksi takdirde maddi yapılanmanızıoluşturmak için geç kalınmış olabilir.

Dikkat etmekte fayda vardır. Arkadaşlarınızla ilgili küslüklerveya yeni gireceğiniz ortamlarda tanışacağınız insanlar buhafta gündeminizi meşguledebilir.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları