Burçlar Nuray Sayarı 28 Haziran 2018 Perşembe Günü Burç Yorumları / Astroloji
Günlük Burç Yorumları 28 Haziran Perşembe Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 28 Haziran Perşembe Günü burç yorumlarımız....

Koç Burcu 28 Haziran 2018 Perşembe Yorumu

Hayata dair bazı gelişmeler olabilir. Mutsuzlukla baş edebilirsiniz. Üzerinizde ummadığınız bir yorgunluk olabilir fakat kendinize biraz zaman ayırarak bu yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz. Arkadaş bağlarınız güçleniyor kendinizi biraz daha ön planda hissediyorsunuz, sıkıldığınız çekindiğiniz konuları arkadaşlarınıza rahatlıkla açabileceksiniz. İş hayatınızda önemli gelişmeler görünüyor. Çok yakında elinize geçecek iyi bir fırsat var bunu iyi değerlendirirseniz gelecekte rahat edeceksiniz. Partnerinizle yapacağınız alışverişlerden keyif alacaksınız ve kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz.

Boğa Burcu 28 Haziran 2018 Perşembe Yorumu

Görüyorum ki bugün bayağı agresifsiniz. Bir anınız bir anınınızı tutmuyor. Sevgiliniz var ise sevgilinizle geçireceğiniz güzel vakitler var fakat arada ufak tartışmalar olabilir alttan almaya dikkat edin. İş hayatınızda olumlu gelişmeler olacak ve bu sizi tecrübe olarak geri dönecek. İş hayatınızda olumlu gelişmeler olacak ve bu size tecrübe olarak geri dönecek. Sinirli olduğunuz bugünlerde agresif yapınızı işinize yansıtırsanız işte kazanmış olduğunuz mertebe veya proje hasar görebilir, bir çuval inciri berbat edebilirsiniz.  Arkadaşlarınızla yapacağınız buluşmalarda bazı anlaşmazlıklar olacak fakat siz her zamanki gibi çoğunluk ne yaparsa onu yapmaya gayret göstereceksiniz. İletişiminizin güçlü olduğu bu dönemde kendiniz ilgilendirecek sorunlarda müdahale etmekten çekinmeyin.

İkizler Burcu 28 Haziran 2018 Perşembe Yorumu

Arkadaşlarınız sizi çok seviyor sizde onları seviyorsunuz fakat bazen anlaşmazlıklar olabiliyor kafanıza takmanıza hiç gerek yok. Çalışma hayatınızda önemli gelişmeler olacak. Yoğun bir iş tempoya girebilirsiniz; kendinizi yormadan devam edin. Aşk hayatınızda partneriniz sizinle daha bir ilgili olacak,üzerimize toz kondurtmayacak ve sizin gözünüze de daha bir sevecen gelecek. Sıkıntılarınız var fakat kime anlatsanız da derman bulsanız diye düşünüyorsunuz. Alacağınız kararlar sizi ve ailenizi oldukça etkileyecek bu yüzden iki kez düşünün derim. Maddi anlamda biraz sıkıntıya gireceksiniz harcamalarınıza dikkat etmekte fayda var. Bugünün rengi olarak size kırmızıyı öneriyorum size çok yakışıyor ve ayrıca size şans getiriyor. Şansınızın açık olacağı bir gün.

Yengeç: Burcu 28 Haziran 2018 Perşembe Yorumu

Sizi böyle enerjik görmeyeli uzun zaman oldu umarım hep bu şekilde devam edersiniz.  Sıkılmış, bunalmış hayattan kendinizi bir çıkarın işte o zaman yaşadığınızın farkına varacaksınız. Çalışma hayatınızda oldukça yorulmuş gibisiniz üzülmeyin ki daha iyisini bulacaksınız çünkü bu çabalarınız boşuna olmayacak biraz daha sabredin. Komşularınız, arkadaşlarınız sizi çok seviyor ve sizinle bir plan yapmak istiyorlar bu plan piknik veya geziler olabilir. Partneriniz sizi bu aralar çok düşünüyor ve siz de ona karşı düşüncesiz olamıyorsunuz o ne yaparsa sizde onu yapmaya çalışıyorsunuz. Maddi anlamda biraz sıkıntıya girebilirsiniz harcamalarınıza dikkat etseniz dahi para elinizde duramayacak. Bu aralar maddiyatınızı düzeltmeniz için ek işlere başvurmanız cebinizin rahatlaması için önem taşıyacaktır. Ev işlerini veya normal işlerinizi bir kenara bırakıp birazda kendimize zaman ayırmayı deneyin yararını göreceksiniz.

Aslan Burcu 28 Haziran 2018 Perşembe Yorumu

Sıkıntılarınızı üzerinizden atacağınız bir gün. Arkadaş çevrenizde bazı gerginlikler de yaşayabilirsiniz. Siz kendi işinizde ilgilenmeye bakın. Zaten onların umurunda olmayacaksınız sizde takmayın. İş hayatınızda olumlu ilerlemeler olacak bu ilerlemeler sizin geleceğinizi etkileyecek şekilde olacak merak etmeyin geleceğinizi etkileyecek olan ilerlemeler olumlu şekilde olacak. Aile yaşantınızdan konuşmalarınıza ve tavırlarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz aksi taktirde aile arasında  ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınıza verdiğiniz önemi birazda sevgilinize verin çünkü sizi çok kıskanıyor. Maddi anlamda bugünlük harcamalarınıza dikkat edin eğer dikkat etmezseniz ertesi gün için paraya sıkışa bilirsiniz.

Başak Burcu 28 Haziran 2018 Perşembe Yorumu

Bu aralar kendinize biraz daha dikkat etmelisiniz maddi anlamda biraz sıkışık durumdasınız ve bu yüzden de iş hayatınızı ayakta tutmalı ve elinize bir miktar para almalısınız bu yüzden önce sağlığınıza dikkat edin. Çalışma hayatınızda kendinizi biraz başarısız görebilirsiniz ve bunu gördüğünüz için bayağı bir hırs yapacaksınız. Çevrenizdeki insanlar size hayranlıkla bakıyor bu bakışları üzerinizden mahrum etmeyin çünkü bazı insanlar size çok iyi geliyor.  Hayatı istediğiniz gibi yaşamak istiyorsunuz ve bu yüzden de size verilen fikirlere aldırmıyorsunuz. Bu aralar aşka pek sıcak bakmıyorsunuz kendinizi oldukça yorgun hissediyorsunuz. Bugünün rengi yeşil mi yeşil size çok iyi gelecek, yeşil çayı da tüketmeyi unutmayın.

Terazi Burcu 28 Haziran 2018 Perşembe Yorumu

Sevgilinize yapacağınız sürprizle onu kendinize bağlayabilir ve daha mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. İlişkinizde farklı boyutlar olacak Ve bu sizi çok daha iyi yerlere sürükleyecek. Eğer bir ilişkiye sahip değilseniz ilişki tadında yaşayacağınız bir flört evresi kapıda. Arkadaşlarınızla yapacağınız sohbetlerde birinin size karşı kin beslediğini öğreneceksiniz veya hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızın tavırlarına konuşmalarına dikkat ederseniz daha iyi bulacaksınız. Bu iş konusunda yapacağınız anlaşmalar sizi çok iyi yerlere getirecek. İlerisi için güzel planlar yapıyorsunuz ve bu planlar gerçekleşecek. Maddi anlamda biraz sıkıntı çekiyordunuz fakat bu sıkıntılar geçecek çünkü elinize gelecek fırsatları iyi değerlendireceksiniz. Bir konuda aile büyüklerimizden alacağınız yardım ile kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Şans bugün sizden yana iyi kullanın derim.

Akrep Burcu 28 Haziran 2018 Perşembe Yorumu

Sevgilinize hissettiklerinizi veya düşündüklerinizi rahatça anlatabileceksiniz ve bu hem sizi hem de sevginizi mutlu edecek. Önemli kararlar alabilirsiniz bu alacağınız kararlar sizin geleceğiniz olacak. Bu aralar çok duygusalsınız hemen hemen her şeye ağlayabilirsiniz fakat kendinizi tutmakta fayda var çünkü bazı arkadaşlarınız bunu fırsat bilip kullanabilir. Maddi anlamda harcamalarınıza dikkat edin aksi takdirde çok zahmetler çekebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin bana bir şey olmaz deyip geçmeyin sizde can taşıyorsunuz. Elinizde olan imkanları iyi kullanın ilerisi için size oldukça yararlı olacak. Sıkıntınız var fakat onu kendi başınıza çözeceksiniz kimseden yardım beklemiyorsunuz. İşlerinizde tıkanan yollar çok yavaş bir ilerleyişle açılıyor gibi bir halde. İşinizde aceleci davranmayıp, şartları zorlamazsanız işlerinizin yolunda gitmesinin vereceği rahatlıkla daha başarılı olacaksınız.

Yay Burcu 28 Haziran 2018 Perşembe Yorumu

Bir konuda haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz ve verdiğiniz emeğin verdiğiniz aşkın değerini almak istiyor, aynı şeyleri sizde karşı taraftan bekliyorsunuz. Eğer kendinizi çok yorgun hissediyorsanız sıcak bir çay iyi gidecektir. Bu aralar anlaşamadığınız bir konuda partnerinizle oldukça çekişme yaşayabilirsiniz bu çekişmeler ayrılığa gidecek. Para konusunda sıkıntılar çekiyorsunuz fakat bunu çevrenize ve ailenize yansıtmak istemiyorsunuz bu yüzden de harcamalarınızda oldukça dikkat ediyorsunuz. Kariyer hayatınızda oldukça önemli gelişmeler olacak. Duygusallığınız gümbür gümbür üstünüze geliyorlar. Fazla duygusallığınız hayatın gerçekliğinden uzaklaştırabilir. Hayatınızda belirlediğiniz sağlam dallar sizleri uçurumun kenarından döndürmesinde büyük rol oynayacak. Hayatınızdaki sayılı kişilerin değerini bilin.

Oğlak Burcu 28 Haziran 2018 Perşembe Yorumu

Bugünlerde duygularınızda bazı değişiklikler yaşayabilirsiniz hafif dalgalanmalar olabilir fakat alacağınız tedbirlerle zararsız kurtulabilirsiniz. Aşk hayatınızda partnerinizle ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz canınız çok sıkılacak artık bir şey olsa da bu durum düzelse diye bakacaksınız.  Çalışma hayatınızda oldukça yoğun bir tempoda olacaksınız sürekli başarı elde etmek için çabalayacaksınız. Arkadaşlarınızla yapacağınız sohbetlerde bazen sizin yaptığınız yanlış şeyler olabilir fakat bunun düzeltmekte çekinmeyin. Çevrenizde hali hareketlerinize biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Maddi anlamda sıkıntılarınızı bir nebze de olsa geçmiş durumda fakat siz yine de harcamalarınıza bütçenize dikkat edin.

Kova Burcu 28 Haziran 2018 Perşembe Yorumu

İlişkinizden kopuk bir durumdasınız bunu içe dönük yaşaya bilirsiniz bu hem partnerinizin hem de sizin elinizde. Düşündüğünüz bazı sıkıntılar var fakat bu sıkıntılar geçici tabi kafaya çok takmazsanız. Eğer kendinizi çok yorarsanız bu sağlığınızı etkileyebilir bu yüzden sağlığınıza daha dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda kafanıza takılan sorunlar olduğundan dolayı işinize odaklanamıyorsunuz. Ancak bir arkadaşınız size bu konuda yardımcı olacak. Çevrenizde bulunan arkadaşlarınız u aralar üzerinize titriyorlar. Hafta sonu için arkadaşlarınızdan hiç beklenmedik anda dışarı çıkma teklifi alacak ve buna hayır diyemeyeceksiniz.  Maddi anlamda harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz ve bu şekilde ilerlerseniz ileriye dönük güzel bütçeler elde edebilirsiniz. Keyif almak istediğiniz yerler var ve bunu gerçekleştireceksiniz. Kendinize zaman ayırın hayatın tüm güzelliklerini keyfine varın.

Balık Burcu 28 Haziran 2018 Perşembe Yorumu

Yalnızlık size göre, fakat artık bu yalnızlık metodundan çıkmalısınız çünkü siz çevreye dönük sosyal olarak daha güzelsiniz. Sevgilinizle yapacağınız sohbetlerde bazı tartışmalar olabilir fakat çözülmeyecek gibi bir durum söz konusu değil.  Ailenize biraz daha zaman ayırmanız gerekiyor. Maddi anlamda ufak sıkıntılar çekebilirsiniz fakat bu geçici bir sıkıntı olacak sizin için çünkü çok diye para biriktire biliyorsunuz. İsteklerinizin gerçekleşeceği bugünlerde ilerisi için daha büyük planlarınız olacak ve mutlu olacaksınız. Hayal dünyasından bir tık daha uzaklaşmış durumdasınız artık olaylara daha gerçekçi bakıyorsunuz buda sizin yararınıza olacak. Çalışma hayatınız gitgide düzene giriyor çünkü istediğiniz bir proje üzerinde çalışıyorsunuz buda sizi oldukça motive edecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları