Burçlar Nuray Sayarı 27 Haziran 2018 Çarşamba Günü Burç Yorumları / Astroloji
Günlük Burç Yorumları 27 Haziran Çarşamba Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 27 Haziran Çarşamba Günü burç yorumlarımız....

Koç Burcu 27 Haziran Çarşamba Yorumu


Size uymayan fakat eğleneceğiniz bir çılgınlık yapabilirsiniz. Bu aralar çok göze batıyorsunuz ve oldukça güzel görünüyorsunuz. Hayata dair bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu sizin hayatınızı bayağı bir etkileyecek. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacak fakat bunu istemeyeceksiniz. Sizi sıkan bazı durumlar bazı olaylar olacak, bunlardan uzak kalmaya bakacaksınız. Canınızı sıkkın gördüm bugün, sanki böyle biri sizinle uğraşıyor ve bunu kimseye belli etmiyorsunuz gibi. İş hayatınızda olumlu gelişmeler olacak fakat bazı sürtüşmeler de olabilir. Tavırlarınıza dikkat etmekte fayda var. Sakin kalışınız herkesi etkiliyor fakat bilmeliler ki bu sakin tavrın altında neler yatıyor neler. Eğer sevgiliniz var ise birlikte güzel vakit geçireceksiniz, eğer yok ise tanışacağınız biriyle hoş sohbetler görünüyor.

Boğa Burcu 27 Haziran Çarşamba Yorumu

Hoş, sıcak sohbetler edeceğiniz bir gün. Eski dostlarınızla buluşma planları yapabilirsiniz. İş hayatınıza bağlı olarak bazı gelişmeler olacak fakat bu gelişmelerde seçim yapma şansınız olabilir doğru seçimler yaparsanız sizin yararınıza olacak. Tanıdık birinden ufak yardımlar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazen yükselebiliyor bazen de alçalabiliyorsunuz. Fakat unutmayın ki her inişin bir yükselişi de vardır. Şanslı bir gündesiniz. Kader yüzümüze gülecek, istediğiniz veya arzu ettiğiniz ne var ise her şeyin olacağı bir gün. Ev yaşantınızdan işinize bağlı olduğunuzdan bazı aksamalar olabilir üzülmeyin ki yakın zamanda güzel projeler gelecek ve elinize bir miktar para geçecek, evinize dönük olacaksınız.  

İkizler Burcu 27 Haziran Çarşamba Yorumu

Bu aralar kendinize dikkat edin. Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalarda bazen haksız duruma düşebilirsiniz. Bu yüzden yazacaklarınızı veya konuşacaklarınızı iki kez düşünerek konuşun veya yazın. Huzurlu bir tablo görüyorum. Elinizde çayınız deniz manzaralı bir yer veya yeşillik olan bir yer mutlusunuz, keyfiniz yerinizde olacak. Kafanızı yorduğunuz bazı olaylarda daha düşünceli oluyorsunuz buda sizi oldukça içinize kapıyor. Aileni sizinle birlikte vakit geçirmeye bayılıyor bazen sevdiklerinden dolayı sizinle alay edebilirler fakat aldırmayın gülün geçin. Aşka hayatınızda oldukça önem göreceğiniz bir gün. Aşkla bakan gözler aşkla, çıkan sözler olacak.  İş hayatınızda yeni gelişmeler olabilir, yeni adımlar yeni insanlar tanıyabilirsiniz.

Yengeç Burcu 27 Haziran Çarşamba Yorumu

İsteklerinizin olacağı bir gün bunu iyi değerlendirin. Aşk hayatınızda bazı çekişmeler olabilir biraz alttan almayı denerseniz kaybedeceğiniz bir şey olmaz. İş hayatınız oldukça tecrübeli görünüyor. İlerisi için güzel planlar yaptığınızdan dolayı size çok iyi bir tecrübe olacak. Sıkıntılarınızı içinizden atacaksınız ve huzurla bugünü de kapatacaksınız. Bazı yarım kalmış iş güç aşk vesaire durumlarınız var. Önce yarım kalmışlığı tamamlayacaksınız sonra geri kalan işinize bakacaksınız. Sizi çileden çıkaran birisi var bazen kafaya takıyor bazen ise takmıyorsunuz fakat kafaya takılacak birisi değil.  Maddi anlamda biraz sıkıntıya girebilirsiniz hiç kafanızı yormayın nerede gelip geçici olacak.

Aslan Burcu 27 Haziran Çarşamba Yorumu

Düşüncelerinizi değiştirecek yeni birisiyle tanışabilirsiniz ve bu size çok iyi gelecek. Bazen ufak çılgınlıkları yapmak istiyorsunuz fakat size eşlik edecek birinin olmadığını düşünüyorsunuz. Durum hiçte öyle değil o biraz sabır, zaman gerekli. İş hayatınıza bakacak olursak hep öp planda olmaktan hoşlanıyorsunuz ve bu yüzden çaba içerisindesiniz yeni işler gelse de ön plana çıksam diye bakıyorsunuz. Ev hayatınızda oldukça toplu birisiniz ve bu herkesin dikkatini çekiyor.  Bu ömür boyunca böyle devam edecek. Bazen kendinizi boşa yorduğumuzu düşünüyorsunuz, hiçte öyle değil çünkü siz kendinizi hiçbir zaman boşa yormasınız. Yapacağınız her işin sonunda içi dolu şeylerle karşılaşıyorsunuz.

Başak Burcu 27 Haziran Çarşamba Yorumu

İş alanında bazı yatırımlar yapabilirsiniz fakat bu yatırımlar çok işinize yarayacak. Geleceğe dair bakış açınızın değişeceği bir gün çünkü sizi seven dostlarınız sizin iyiliğiniz düşünüyor  ve size birkaç fikir sunuyor. Partnerinizle konuşacağınız bir konu var ve bu konu sizin ilginizi çekecek partnerinizi pür dikkatle dinleyecek, ona onay vereceksiniz. Bazı düşmanlarınız sizinle çok uğraşıyor, sizi hayale yönlendiriyor fakat hayal içinde yaşamadığınızı onlara gösterin çünkü siz gerçekçi birisiniz. Maddi anlamda ufak sıkıntılar çekebilirsiniz ama bu çok büyük kayıplar değil yinede dikkat etmeniz gerekiyor. Şans sizden yana bunu çok iyi kullanın.

Terazi Burcu 27 Haziran Çarşamba Yorumu

Sevgilinizin yapacağı sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Bu yüzden farklı düşünce yapılarınız olabilir. Hayata bakış açımızın değişeceği bugünlerde ailenizin de etkisi olacak. Çünkü sizin iyi bir yerlere gelmenizi hala sizden de çok istiyorlar. Kendi işinizi kurmanızı size destekçi olacaklarını söylüyorlar. Ufak sıkıntılar yaşayabilirsiniz ama bu sıkıntılar çok yakında geçecek ve huzura kavuşacaksınız. İsteklerinizin gerçekleşeceği bir zaman ve şansınız yaver gidiyor. Karşınızdaki kişiye isteklerinizi veya çekindiğiniz bir konuyu paylaşabilirsiniz. Geçmişte sizi yaralayan bir kişi var bu aralar gündeme gelebilir. İş hayatınızda oldukça inişli çıkışlı bir gün, daha iyisini yapana kadar uğraşacaksınız.

Akrep Burcu 27 Haziran Çarşamba Yorumu

Sevgilinizle geçireceğiniz bu değerli vakitleri Çok iyi değerlendirin çünkü ileride bugünleri çok  arayabilirsiniz .  Sevgilinizle yapacağınız konuşmalarda ilişkinizi daha farklı bir boyutlara sürükleyebilirsiniz.  Hal böyle olursa size de partnerinize de iyi gelecek. Kendinize bolca zaman ayırıyorsunuz. Kendinize ayırdığınız bu zamanlar sizin için bir nevi geleceğe yatırım olarak düşünülebilir.  Çalışma hayatınız yoğun bir tempoda devam edecek o fakat biraz yorulabilirsiniz kendinize keyif veren işlerle de uğraşa bilirsiniz. Maddi anlamda sıkıntı çekiyorsunuz fakat sıkıntılı halden çıkana kadar biraz yorulacaksınız. Aile hayatınız oldukça iyi gidiyor, ailenizi üzmemeye özen gösteriyorsunuz.  Ailenizde size olumlu bir şekilde dönüş yapıyor. Hal böyle olunca sizi oldukça mutlu edecek.

Yay Burcu 27 Haziran Çarşamba Yorumu

Bazı olaylara kuşkucu yaklaşmak yerine daha temkinli yaklaşırsanız sizin yararınıza olacak. Duygularınızı biraz içinizde yaşamanız gerekiyor. Çevrenizdeki insanlar bu duruma pek alışık değil, onlara ağır geliyor olabilir. Çalışma hayatınızda oldukça yorucu. Kendinizi bu kadar yormaya hiç gerek yok birazda keyfini çıkarın hayatın. Aşk hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz ve bu kararlarla geleceğe dair güzel bakış açıları görüyorum. Mutlu olacağınız bir gelecek. Bazen olmadık yere sinirleniyorsunuz. Biraz alttan almayı denerseniz,bir şey kaybetmiş olmazsınız. Yüzünüzden gülücüklerin eksik olmayacağı bir gün umarım hep böyle olur, sizi mutlu eden insanları çevrenizden uzaklaştırmayın tam tersine kendinize çekin.

Oğlak Burcu 27 Haziran Çarşamba Yorumu

Bu aralar kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Kendinize olan güveniniz gitgide artıyor nedeni aşk mı desem bilemedim. Aşk demeliyim çünkü aşktan yana şansımız oldukça yüksek, size çok iyi gelen birisi var. Bazen normal yaşantınızda ufak sorunlar çıkabiliyor. Bunu çözüme kavuşturmakta bir numarasınız ve yapamayacağınız hiçbir şey yok. Geleceğe yönelik yapacağınız planlar da oldukça istikrarlı ilerliyorsunuz ve sabırla yolunuza bakıyorsunuz. Maddi anlamda harcamalarınızda biraz daha dikkat edin çünkü kendinizi tutamıyorsunuz. Bu aralar oldukça utangaçsınız fakat isteklerinizi söylemekten çekinmiyorsunuz. Çalışma hayatınız da yoğun bir döneme gireceksiniz sakın pes etmeyin. Aileniz ile yapacağınız konuşmalarda oldukça güzel sohbetler olacak ve bu size çok iyi gelecek.

Kova Burcu 27 Haziran Çarşamba Yorumu

Kafanızı karıştıran bazı olaylar olacak o muydu bu muydu demeden yolunuza bakmanızı öneririm. Siz ne isterseniz o olur, bunu unutmayın. Ufak çaplı keşfe çıkabilirsiniz, aslında bu tam sizlik, böyle değişik şeyler yapmaya bayılıyorsunuz. Çalışma hayatınızda oldukça iyi bir gündesiniz ve şanslı bir gündesiniz. Elinizde olan imkanları iyi değerlendirirseniz daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Sevgilinizle yapacağınız bazı tartışmalar olabilir onu üzmek yerine biraz alttan almayı deneyin size karşı daha nazik olacaktır. Bazı konularda aceleci davranmak yerine daha sakin davranın çünkü elde edeceğiniz başarıyı kendi elinizle ittirebilirsiniz.

Balık Burcu 27 Haziran Çarşamba Yorumu

Başarının artacağı bir gün ve bu yüzden de çevrenize karşı daha bir olumlu yaklaşacaksınız. Elde edemediğiniz her şeye sinirleniyorsun fakat üzülmeyin elde edeceğiniz birçok şey ayağınıza gelecek, tabi geri tepmemelisiniz. Duygusallığınızın ağır bastığı bugünlerde düşüncelerinize hakim olun. Çevrenizden göreceğiniz veya ailenizden göreceğiniz destek ile daha iyi yerlere geleceksiniz. İş hayatınızda oldukça olumlu gelişmeler var fakat bunu iyi değerlendirin çünkü elinize geçecek bir miktar para ile çok daha iyi işler elde edebilirsiniz, aklınıza iyi kullanın. Aşk hayatında oldukça mutlu bir gün. Sevgilinizle geçireceğiniz vakitlerde Çok güzel anlaşacaksınız, bu da sizi oldukça bu ilişkiye motive edecek ve sevgilinize daha bir bağlanacaksınız. Eğer sevgiliniz yok ise yeni aşk doğabilir etrafınıza iyi bakın derim.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları