Burçlar Nuray Sayarı 26 Nisan 2018 Perşembe Günü Burç Yorumları / Astroloji
Günlük Burç Yorumları 26 Nisan 2018 Perşembe Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 26 Nisan 2018 Perşembe Günü burç yorumlarımız....

Koç Burcu 26 Nisan 2018 Perşembe Yorumu

Canınızı çok sıkmayın, bu sıkıntıların geçeceği bir gün. Geçmişte yaşadığınız bazı kötü olaylar karşınıza çıkabilir ve bu olaylar karşısında ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. İş arkadaşlarınızdan bazıları sizinle alay edebilir fakat siz onların seviyesine düşmeyeceksiniz. Ev yaşantınızda bazı aksaklıklar olabilir. Eşinize ve evinize biraz daha bağlı olacağınız bir gün. Beklenmedik bir anda beklemediğiniz sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bu da sizi oldukça mutlu edecek. Aşk hayatınızda bazen anlaşmazlıklar olabiliyor. Yenisine sağlık demeyin, biraz da siz çaba sarf edin, kazanacaksınız. Bu aralar sağlığınıza dikkat etmekte fayda var üzerinize yığılacak bir ton sorumluluklar sizi epeyce yıpratacak. Çevreye karşı yaklaşımları daha dikkat edin.

Boğa Burcu 26 Nisan 2018 Perşembe Yorumu

Görüyorum ki bugün daha da bir enerjiksiniz, nedir bunun sebebi?  Mutlu olacaksınız fakat üzüleceğiniz yerde bile içinizden gülmek gelecek. Çok sevdiğiniz biri var fakat söylemekten çekiniyorsunuz. En kötüsü de kaybetme korkusu olduğunu düşünüyorsunuz. Şans sizden yana önünüze gelecek fırsatları iyi değerlendirin. Arkadaş çevrenizle güzel planlar peşindesiniz ve bu planlar ortak yapıldığı için bazı anlaşmazlıklar çıkabilir. Siz yine de tedbirinizi alın. Bazen bütün olumsuzluklar sizi buluyormuş gibi hissediyorsunuz. En kötüsü de kötü biri olduğunuzu düşünüyorsunuz. Yorulmadan, sıkılmadan geleceğe doğru emin adımlarla ilerleyeceksiniz bu da sizi oldukça güzel yerlere getirecek. İş hayatınızda önemli gelişmeler görünüyor kendinizi yormadan pes etmeden devam edeceksiniz.

İkizler Burcu 26 Nisan 2018 Perşembe Yorumu

Bu aralar üzerinizde yorgunluk görüyorum, sağlığınıza dikkat edin. Aşk hayatınızda bakacak olursak güzel pozitif Işıklar görüyorum sevgiliniz var ise sevgilinizle iyi anlaşacaksınız demek, yok ise yeni aşklar demek. Çevredeki insanlar size tuhaf gözlerle bakıyor onların sizi kıskandığını düşündürüyorlar. Gelecek ile ilgili planlar kuruyorsunuz gerçekleşecek fakat biraz yavaş olabilir hiç canınızı sıkmayın, geç olsun güç olmasın demişler. Hayata dair bakış açınızı değişeceği bugün de olaylara artık mantıken yaklaşıyorsunuz ve bunun farkında olduğunuzda kendinizi biraz daha özgür ruhlu hissedeceksiniz. Maddi anlamda biraz sıkıntıya girmiş gibisiniz ama elinize kısa bir zaman sonra bir miktar para geçecek bu parayı harcamayacak kenara atacaksınız. İş hayatınız oldukça yorucu geçiyor bazen sıkılıyor olabilirsiniz kendinizi dışarı attığınızda ilk hissettiğiniz şey boşuna çalışıyoruz olacak.

Yengeç Burcu 26 Nisan 2018 Perşembe Yorumu

Bakıyorum da yengeç hanımlar/yengeç beyler, bu aralar sizleri oldukça keyfine düşkün, hayattan zevk alan olarak görüyorum. Bu şekilde devam ederseniz başaramayacağınız hiçbir şey yok. İş hayatınızda bazı sıkıntılar olabilir buna da biraz şanssızlığınız diyelim bu aralar şans sizden yana değil çünkü siz oldukça zorlamış durumdasınız. Çevrenizde yaşanan bazı olaylar sizin de dikkatinizi çekiyor bu yüzden çevrenizde olan bazı insanları kendinizden uzak tutmaya çalışıyorsunuz. Kafanıza takılıp da söylemediğiniz birçok şeyiniz var, artık çok samimi olduğunuz biriyle paylaşma zamanı gelmedi mi sizce de? Aşk hayatınızda oldukça duygusal bir zaman fakat bunu bazen suistimal ediyorlar. Arkadaş çevrenize dikkat edin arkanızdan çok konuşan insan var.

Aslan Burcu 26 Nisan 2018 Perşembe Yorumu

Detaycı biri olduğunuz için bazı ufak detaylara takılabilirsiniz ve bu yüzden aşk hayatınızı veya iş hayatınızı kaybedebilirsiniz artık bu huyunuzdan vazgeçeceksiniz. İş hayatınızda kendinize oldukça iyi tecrübeler edineceksiniz ve bu tecrübelerle çok iyi yerlere geleceksiniz. Geleceğiniz çok parlak geleceğinizi sahip çıkın. Bir sıkıntınız var fakat bunu kime anlatsanız bilemiyorsunuz. En iyisi yakın bir dostunuza anlatın. Arkadaş çevrenizde bazı kendini bilmez insanlar olabilir fakat buna takılıp kendinizi üzmeyin.  Bugün şans sizden yana, isteklerinizin olacağı ve istekleriniz doğrultusunda ilerleyeceğiniz bir gün bence bunu iyi değerlendirin derim. Aşkta yüzünüz gülüyor fakat bazen siz kendi elinizle itiyorsunuz. İşiniz daha önemli geliyor resmen kendinizi işe adamış durumdasınız fakat sevgilisi olanlar sevgilisiyle birlikte vakit geçirmeye bayılıyor.

Başak Burcu 26 Nisan 2018 Perşembe Yorumu

Hayata karşı bakış açınız değişebilir. Arkadaş çevrenizde anlaşmazlıklar olacak fakat siz her zamanki gibi alttan alacaksınız. Çok yakında ufak bir geziye çıkabilirsiniz ve bu gezide çarşının içinde gezerken kendinizi bir an çiçeklerin büyülü dünyasında bulabilirsiniz. Keyfinizi kaçıracak konulardan uzak duracaksınız. Kafamızda yatan konulara daha bir ilgi duyacaksınız. Partnerinizle ufak anlaşmazlıklar oluyordu fakat bu aralar olumlu yönde ilerliyor. İş hayatınız gittikçe daha da güzelleşiyor işinizi severek yapıyorsunuz. Yeri geldiğinde bazı bunalımlar olabiliyor. Eğitiminize verdiğiniz önemi birazda eşinize vermeniz gerekiyor çünkü ilgi bekliyor. Sevgiliniz varsa aynı şekilde yapmanız gerekiyor. Maddi anlamda sıkıntılarınızın geçeceği bir zaman fakat biraz sabretmek gerekiyor damlaya damlaya göl olur. Uzun zamandır birinden bir haber bekliyorsunuz ve bu haberi çok yakında alacaksınız karşınızdakinden sevincinizi saklamayın.

Terazi Burcu 26 Nisan 2018 Perşembe Yorumu

Bazı konularda çok sabırsız davranıyorsunuz biraz düşünüp sabrederek devam etmelisiniz. Birçok kişi birçok projeyi aynı anda yapmayı planlıyorsunuz fakat bunun nasıl yürüyeceği hakkında pek bir bilginiz yok. Geleceğe dair ufak planlarınız gerçekleşebilir yavaş yavaş da olsa olacak. İsteklerinizin olumlu gelişeceği bir gündesiniz. Eğitim-öğretime önem veren birisisiniz. Kendinizi geliştirmek adına ufak çaplı yabancı dil eğitimleri alabilirsiniz. Geleceğe dair planlarınız arasında yurt dışına çıkmak var bunu kafanıza koymuşsunuz ilerisi için bunu yapacaksınız. Sevgilinizle geçireceğiniz vakitlerin değerini bilecek ve ona daha sımsıkı sarılacaksınız. Maddi anlamda hasar görmemeniz için elinizde olan birikmişliğinizi kenara atın. Güneşin doğuşuyla sizin de geleceğiniz o kadar parlak görünüyor elde edemeyeceğiniz, yapamayacağımız hiçbir şey yok. Iş hayatınız oldukça iyi ilerliyor farklı planlarını var fakat bunu henüz kimseye söylemeyeceksiniz.

Akrep Burcu 26 Nisan 2018 Perşembe Yorumu

Sevgiliniz ile aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir fakat bu kafaya takılacak gibi bir sorun değil. Kendinize biraz daha çeki düzen verin yaptığınız işlerde, uğraştığınız kişilerde, sevdiğiniz insanlarda titiz davranın. Çalışma hayatınız gittikçe yoğunlaşabilir fakat rahat olursanız daha da iyi işler başaracaksınız. Ailenizle keyifli vakitler geçirebilir bazen de ufak anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Sıkıntılarınızı paylaşabileceğiniz birinin olması veya ağladığınızda kafanızı koyacak bir omzun olması size oldukça iyi geliyor. Arkadaşlarınızla ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz fakat  sizin yaşantınızı etkilemeyecek yani kısacası kafanıza o kadar takmanıza gerek yok. Eğitim öğretim hayatımızda önem veriyorsunuz Karşınızdaki kişinin ve buna önem vermesini istiyorsunuz ve karşınızdaki kişiyle birlikte Geleceğe dair güzel planlar kuruyorsunuz aradığınız her şeyi onda buluyorsunuz. Maddi anlamda biraz sıkışmış durumdasınız fakat yakında yapacağınız işlerden ufakta olsa bir miktar kazanç elde edeceksiniz. Yaşayacağınız bazı olaylara daha sakin tavırlarla yaklaşmanız daha doğru olacaktır.

Yay Burcu 26 Nisan 2018 Perşembe Yorumu

Güne daha keyifli başlayacaksınız Çünkü doğa sizi bütünleşmeye çağırıyor. Tüm dikkatlerin üzerinizde olduğu bugünlerde çevrenize yapacağınız yardımlar adeta kişilerin ağzında çalkalanacak. Ufak seyahatlere çıkabilirsiniz bu hasta ziyareti de olabilir. Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar gündeme gelecek fakat geçmişte yapamadığınızı şimdi her şeyi herkesin yüzüne vurmak olacak. İş hayatınızda önemli gelişmeler olacak bu da sizin geleceğinizi etkileyecek, her şeye değer bir tecrübe kazanacaksınız. Hayatımızda yapmak istediğiniz bazı yenilikler var bu yeniliklerden biri arabanız sonra eviniz olacak hayırlısı diyelim..  Bu aralar sevgilinizle tartışmalarınızda alttan alan taraf siz olacaksınız çok şaşırtıcı ama sevgilinizi dinleyeceksiniz. Bugün yapacağınız planlar arasında kafanızı dinleyecek bir piknik veya deniz kenarı size çok iyi gelecek. Aile büyüklerinizi kırmamaya özen gösterin çünkü onlar sizin iyiliğinizi istiyor.

Oğlak Burcu 26 Nisan 2018 Perşembe Yorumu

Güç ve sabır bugün sizlerle birlikte. Bu iki nimeti çok iyi şekilde değerlendirebileceğiniz bir zamanda daha tedbirli olmanız sizin hata payı vermemeniz için çok değerli. Maddiyatınızda bu aralar kendinizi sıkıntıda hissedebilirsiniz. Bütçenizi iyi ayarlamalı, gider gelir çetelenizi iyi hazırlamalı ve ona göre hareket etmelisiniz.  Kendinize karşı inancın ve güvenin kabaracağı bugünlerde beklentiniz dışında gerçekleşecek olaylar karşısında sizi devrilmez kılacak. İleriye dönük planlarınıza biraz daha soğuk bakıyor, şuanın güzel geçmesi için 2. Plana bırakmış durumdasınız.  Birlikte olduğunuz partnerinizle güzel keyifli vakitler sizleri bekliyor. Eğer ki bir partneriniz yoksa arkadaşlarınız sizi bu dönemde yalnız bırakmayacak.

Kova Burcu 26 Nisan 2018 Perşembe Yorumu

Bu aralar düşünceleriniz arap saçı gibi birbirine girmiş durumda. Yapmış olduğunuz planların hüsrana uğraması bir domino taşı gibi bütün planlarınızın da yıkılmasına etkide olabilir. Gerekli müdahaleyi yapmalı ve biran önce kendinizi toparlamalısınız. Kendinizi toparlayabilmeniz  için yeni yerlere seyahate çıkmak size oldukça iyi gelecektir. Yoğun iş temposunun son demlerini yaşıyorsunuz. Çok yakında kendinizi iyi hissedeceğiniz biriyle tanışmanız olası. Fakat bu tanışmışlıktaki samimiyete fazla kapılmayın. Düşünceli yapınızdan rahatlamak adına açılacağınız sırlar sizi kötü yönde etkileyebilir, ağzınızı sıkı tutmalısınız. Maddi anlamda fazlasıyla rahat, bu açıdan düşünceniz bulunmamakta. Çok yakın zamanda sizden borç isteyecek bir eski dostunuz gün yüzüne çıkacak. Maddiyatınızın iyi oluşuna aldanmayın, darlık günleri kapıda.

Balık Burcu 26 Nisan 2018 Perşembe Yorumu

Yine neşeli yine mutlu olan burçlardan birisiniz, kendinizi şanslı hissediyorsunuz. Gerçekten de şanslı olduğunuzu söylemeliyiz. Bugün giyiminize ve üslubunuza fazlasıyla dikkat edeceksiniz. Eğlencenizden sakınmayacağınız bugünlerde, eğlencenin verdiği mutlulukla maddiyatınızı unutabilirsiniz. Kesinlikle maliyenizi iyi yapmalısınız. Aksi halde birinden borç isteme eğiliminde olacaksınız. Ailenizle fazlasıyla iyi geçindiğiniz son günlerin nazarı olsa gerek, ailenizle biraz tartışabilirsiniz. Üzerinizdeki kara bulutları dağıtmanız için alttan alması gereken taraf siz olacaksınız. Hayal gücünüz bu sıralar fazlasıyla kuvvetli ve yaratıcı. Hayal gücünüz size bu aralar bir takım getirilerde bulunabilir. İş hayatınızda başınızda olan mertebeli kişiden bir takım övgü cümleleri duymanız olası. Aşk hayatınızda halinizden mutlusunuz. Mutluluğunuz daim olması dileklerimizle.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları