Burçlar Nuray Sayarı 26 Mart 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları -Astroloji
Günlük Burç Yorumları 26 Mart 2018 Pazartesi Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 26 Mart 2018 Pazartesi Günü burç yorumları

26 Mart 2018 Pazartesi

KOÇ BURCU 26 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün ailenizin sizden beklentileri ile kariyer yaşamınızarasında çelişkide kalabilir bazı sorunlu durumlarla baş etmekzorunda kalabilirsiniz. Bu konuda belli bir karar vermek sizin içinşu an zor olabilir. Yine onların sizi anlamadığınıdüşünebilirsiniz. Fakat onların değerli fikirlerinden deyararlanmak inanın size kötü gelmeyecektir. Sadece belki birazüzebilirsiniz Ama onların da söylediklerinde doğruluk payıolduğunu sonradan görebilirsiniz.

BOĞA 26 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün kendinizi tamamen sevdiğiniz kişiye adamak isteyebilironunla ilgili güzel planlar kurabilir yine o kişi ile keyif vericiseyahatlere çıkabilirsiniz. Kuracağınız iletişimler yine sevgive aşka dayalı olup bu dünyada sevmenin ve sevilmenin ne kadargüzel olduğunu daha iyi anlayabilir ve bu noktada elinizdekilereşükredebilirsiniz. Aynı zamanda bekâr boğalar için de özel birzaman dilimidir.

Bu gelişmeler sizin başınızı döndürecek bir teklif veyahiçummadığınız kişilerden alacağınız sürprizhediyelerolabilir. Ancak bu noktada şunu söylemeliyiz ki,yapacaklarınızınbir muhasebesini çıkarmalı, size vereceğizararı da göz ardıetmemelisiniz. Hafta sonuna doğru sizdensaklanmış, gizli kalmışbazı konuların dedikodular vesöylentilerle ortaya çıkmasıcanınızı sıkabilir. Özelliklesosyal medya ve sözlüsöylemlerinize bu dönemde ayrıca dikkatetmeli ve sözlerinizinçarpıtılmamasına özen göstermelisiniz.Anlatmak istediğinizitam olarak, dolaylı yoldan gitmeden ve karşıtarafın yanlışanlamasına müsaade vermeden anlatmak bu dönemdeyapılacak en iyiiş olacaktır.
 

İKİZLER 26 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Uzun süreli finansal yarar sağlayacak beklentilerinizigerçekleştirmeniz adına bazı engellerle uğraşmanızgerekebilir. Bu engeller sizin umduğunuz şeyler değil tam tersiummadığınız şeylerden kaynaklı olabilir. Bu sorunun üstesindengelmek için biraz maddi yapılanma içerisinde olmak size daha dagüç verecektir. Aynı zamanda bugün sevdiklerinizle beraber güzelvakitler geçirebilirsiniz.
 

YENGEÇ 26 Mart 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Kariyer ilişkilerinizdeki rekabet sorunsalı sizleri korkutacakbir boyuta kadar çıkabilir. Bugünü biraz huzursuz ve duygusalanlamda da oldukça alıngan bir şekilde geçirebilirsiniz. Enhuzurlu liman olan ailede sular pek duruluyor gibi görünmemekte.Bugün özellikle yalnız kalmalı ve stresten uzak durmalısınız.Bir doğa yürüyüşü veya bir balık tutma faaliyeti size çok iyigelebilir. Kısacası bugün kendinizi rahatlatmak için elinizdengelen her şeyi yapabilirsiniz.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları