Burçlar Nuray Sayarı 22 Ekim 2018 Pazartesi Günü Burç Yorumları / Astroloji
Günlük Burç Yorumları 22 Ekim 2018 Pazratesi Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 22 Ekim Pazartesi Günü burç yorumlarımız....

KOÇ BURCU

Sert yapınızın altında aslında çok kırılgan bir yapınızvar fakat bunu kimse fark edemiyor. Yeni insanlarla tanışabilirsinizbuda size çok iyi gelebilir. Hayata karşı ufak mücadelelerebaşlayabilirsiniz. Geçmişteki eski konular gündeme gelebilir vesevgilinizle aranızda bazı ufak tartışmalar olabilir. Sıkça bukonuları gündeme getirmemeye özen gösterin. Sevgilinizi arkadaşolarak görüyorsunuz oda sizi öyle görüyor fakat karşılıklıduygu içerisindesiniz ve bu arkadaşlık, getirdiği samimiyettendolayı aşka dönüşebilir hayırlısı diyelim sizin için. Maddianlamda harcamalarınıza dikkat etmeli daha iyi kazanımlar içindaha iyi işler ve projeler almalısınız.  İş hayatınızdaolumlu gelişmeler oluyor fakat siz sonradan farkına varıyor birazgeç kalıyorsunuz.

BOĞA BURCU

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz çünkü hayatınızda bazı önemli gelişmeler oluyor. Bunların farkına varabilmek bilesizin için büyük bir şey. Özenle yapılması gereken bazıişleriniz var fakat yorgunluğunuzdan dolayı bu işleriniziaksatıyorsunuz. Sevgilinizle geçireceğiniz vakitlerde kendiniziçok iyi hissedeceksiniz. Okul hayatınızda canınızı sıkanolaylar var. Öfkenize yenik düşmemeye bakın çünkü öfkenizsizi hiç ummadığınız yerlere sürükleyebilir dikkat edin. İkilikonuşmalarda kendinizi daha iyi anlatacağınız için çok daha iyihissedebilirsiniz bir nevi de olsa rahatlamış olacaksınız.

İKİZLER

Uzun süreli finansal yarar sağlayacak beklentilerinizigerçekleştirmeniz adına bazı engellerle uğraşmanızgerekebilir. Bu engeller sizin umduğunuz şeyler değil tam tersiummadığınız şeylerden kaynaklı olabilir. Bu sorunun üstesindengelmek için biraz maddi yapılanma içerisinde olmak size daha dagüç verecektir. Aynı zamanda bugün sevdiklerinizle beraber güzelvakitler geçirebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Partnerinizle aranızda çekişmeler olacak. Sizden istediği bizkelimesini kafanıza daha iyi oturtmak ve bunun artık farkındaolmanızı sağlamak. Şans sizden yana olacak fakat iyideğerlendirirseniz iyi yerlere geleceksiniz. Ailevi problemler sıkçakarşınıza çıkabilir, bu aralar fakat sakin olup alttan almayaözen gösterirseniz hiçbir sıkıntı yaratmayacak. Maddi anlamdaharcamalarınıza dikkat ediyorsunuz, bir de kenara para açarsanızsizin için çok daha iyi olacak. Arkadaşlarınızlaanlaşmalarınızda sıkıntı yok fakat bazen sizi üzüyorlar çünküsizin verdiğiniz değeri bazen siz alamıyorsunuz, bundan dolayı daüzüntüleriniz artıyor. Bu aralar kendiniz dinlemekte fayda varçünkü buna ihtiyacınız da var. Kardeşiniz var ise okardeşinizle bazen iyi bazen kötü anlaşabilirsiniz bu tamamenkardeşinizden kaynaklı olacak. 

ASLAN BURCU

Kariyer ilişkilerinizdeki rekabet sorunsalı sizleri korkutacakbir boyuta kadar çıkabilir. Bugünü biraz huzursuz ve duygusalanlamda da oldukça alıngan bir şekilde geçirebilirsiniz. Enhuzurlu liman olan ailede sular pek duruluyor gibi görünmemekte.Bugün özellikle yalnız kalmalı ve stresten uzak durmalısınız.Bir doğa yürüyüşü veya bir balık tutma faaliyeti size çok iyigelebilir. Kısacası bugün kendinizi rahatlatmak için elinizdengelen her şeyi yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Arkadaşlarınız sizi çok seviyor sizde onları seviyorsunuz fakat bazen anlaşmazlıklar olabiliyor kafanıza takmanıza hiç gerek yok. Çalışma hayatınızda önemli gelişmeler olacak. Yoğun bir iş tempoya girebilirsiniz; kendinizi yormadan devam edin. Aşk hayatınızda partneriniz sizinle daha bir ilgili olacak,üzerimize toz kondurtmayacak ve sizin gözünüze de daha bir sevecen gelecek. Sıkıntılarınız var fakat kime anlatsanız da derman bulsanız diye düşünüyorsunuz. Alacağınız kararlar sizi ve ailenizi oldukça etkileyecek bu yüzden iki kez düşünün derim. Maddi anlamda biraz sıkıntıya gireceksiniz harcamalarınıza dikkat etmekte fayda var. Bugünün rengi olarak size kırmızıyı öneriyorum size çok yakışıyor ve ayrıca size şans getiriyor. Şansınızın açık olacağı bir gün.

TERAZİ BURCU

İş hayatınızda çok başarılı olacaksınız kendinizi birişten bir işe atılırken göreceksiniz ve bu size oldukça iyi birgelir bırakacak. Sosyal hayatınız oldukça ileri seviyede olacak,bu sosyal hayat size oldukça iyi insanlar tanıtacak. Artık çevreyibırakıp kendinizle ilgilenmenin vakti geldi. Yalnızlığınızıkimseyle paylaşmak istemiyor kendinizi arada dışarıdansoyutluyorsunuz ve bu sağlığınız açısından size iyigelmeyebilir dikkat etmenizde fayda var. Arkadaşlarınızla hoşsohbetler edebilir ve güzel planlar yapabilirsiniz. Birarkadaşınızla daha samimi olduğunuz için diğerleri bunukıskanabilir size karşı kin besleyebilirler. Harcamalarınızadikkat etmelisiniz bütçeniz bu aralar ortama uymayabilir.

AKREP BURCU

Bu aralar oldukça ters ve kırıcı davranabilirsinizhareketlerinize dikkat ederseniz arkadaş kaybı yaşamazsınız.Bazı sıkıntılarınız var fakat bunu kimseye belli etmekistemiyorsunuz onun yerine çevre ile olan ilişkinizi kısıtlıyor,bir şey anlaşılmamasını sağlamaya çalışıyorsunuz.Enerjinizi çok daha iyi kullanırsanız gereksiz insanlara da zamanayırmanıza hiç gerek kalmayacak çünkü siz enerjinizi İyiinsanlar üzerinde kullandığınız için. İş hayatınızda tersgiden bazı şeyler olacak fakat bunu üzerinize alınıpşansızlığınız diye düşünmeyin bu iş yeri ile ilgili olacak.Sınırları zorlayan başarılar elde edeceksiniz ve bununla çokgurur duyacaksınız. Yalnız kalmayı tercih ediyorsunuz, aşkhayatınızda da öyle.

YAY BURCU

Uğraştığınız didindiğiniz işlerde, karşılığınıalacaksınız. Ulaşmak istediğiniz bir mertebe var. Bu mertebeye iştecrübelerinden, edindiğiniz bilgiler ile ve kendinizi biraz dahageliştirerek ulaşacaksınız. Size bir konuda anahtar olacakinsanlar var ve direkt ilgili işi çözeceksiniz. Aşk hayatınızdabazı aksaklıklar olabilir ama bunu affettirecek bir sürprizyapacaksınız buda partnerinizi mutlu edecek ve sizi affedecek.Mutluluğu artık geride bırakacaksınız çünkü mutlu olmanızamüsade etmeyen insanlar var çevrenizde. Eğer doğru adımlar atıpdoğru kararlar alırsanız, mutluluğun kıymetini bilecek veçevrenizin mutluluğunuza burun sokmasına izin vermeyeceksiniz.

OĞLAK BURCU

Sizi böyle enerjik görmeyeli uzun zaman oldu umarım hep bu şekilde devam edersiniz.  Sıkılmış, bunalmış hayattan kendinizi bir çıkarın işte o zaman yaşadığınızın farkına varacaksınız. Çalışma hayatınızda oldukça yorulmuş gibisiniz üzülmeyin ki daha iyisini bulacaksınız çünkü bu çabalarınız boşuna olmayacak biraz daha sabredin. Komşularınız, arkadaşlarınız sizi çok seviyor ve sizinle bir plan yapmak istiyorlar bu plan piknik veya geziler olabilir. Partneriniz sizi bu aralar çok düşünüyor ve siz de ona karşı düşüncesiz olamıyorsunuz o ne yaparsa sizde onu yapmaya çalışıyorsunuz. Maddi anlamda biraz sıkıntıya girebilirsiniz harcamalarınıza dikkat etseniz dahi para elinizde duramayacak. Bu aralar maddiyatınızı düzeltmeniz için ek işlere başvurmanız cebinizin rahatlaması için önem taşıyacaktır. Ev işlerini veya normal işlerinizi bir kenara bırakıp birazda kendimize zaman ayırmayı deneyin yararını göreceksiniz.

KOVA BURCU

Hayatınızda biraz zorluklar olacak fakat bu zorluklara karşıgöğüs gereceksiniz ve bu zorluklar karşısında birazbocalayabilirsiniz. Sizden habersiz yapılan bütün kontrollerüzerine biraz tepkisiz kalabilirsiniz. Geçmişte kafanıza takılanbazı olaylar olmuş ve bu olayları hala gündeme getirip çokgereksiz yere kendinizi üzüyorsunuz de sevgilinizi de öyle.Hatalarınızın olduğunu biliyorsunuz fakat hatalarınızlayüzleşmekten korkuyor kendiniz oldukça geri çekiyorsunuz. Kariyerhayatınızda kendi düşüncelerinizi kendi hayatınız olduğundandolayı, başkalarının ne dediği sizi ilgilendirmemeli sizyolunuza bakmalısınız. İş hayatınızla ilgili bazıbeklentileriniz olacak fakat beklentilerinizi çok yüksek düzeydetutmayın çünkü hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

BALIK BURCU

Hayatınızda yaşayacağınız bazı güzelliklerden keyifçıkarabilirsiniz ve buda size çok iyi gelecek. İş veya okulhayatınızda oldukça başarılı olacağınız bir gün. Kimi zamaninsanlar sizin agresif oluşunuzdan şikayet ediyor fakat siz bunualdırmıyorsunuz. Ancak aldırsanız iyi olacaktır . Günden güneçevreniz eksiliyor. Sizden daha iyi yerlere gelmiş kişilerle işkonusunda ufak tartışmalar olacak, siz onlardan yardım isterkenonlar size yardım etmeyecekler. İş hayatınızda haksızlığauğradığınız zamanlarda siz yine dimdik ayaktaydınız ve yineher şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Sosyal hayatınızda bazıdeğişiklikler yapacaksınız ve bu değişikliğin ardından yenibiriyle tanışacaksınız ve bu kişi size çok iyi gelecek. Maddianlamda sıkıntılarınız bir nevi de olsa geçecek gibi görünüyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları