Burçlar Nuray Sayarı 15 Ekim 2018 Pazartesi  günlük burç yorumları
Burçlar Nuray Sayarı 15 Ekim 2018 Pazartesi Burç Yorumları / Astroloji

KOÇ BURCU 15 Ekim 2018 Pazartesi Günü Yorumunuz

Çalışma hayatınızda üstlerinizin yersiz baskılarına maruz kalabilir ve kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Yapmak isteyip de yapamadıklarınız sizlere öfkeli hallere sokabilir ve bu stresli durum başkalarına da olumsuz bir şekilde yansıyabilir. Bu konuda gereğinden fazla sıkıntı yaşamak yerine biraz beklemede kalmayı bilmeli ve üzerinizdeki baskı geçene kadar sakinlik içinde kalmalı ve kendinizi rahatlatacak aktiviteler içinde olmalısınız. Hafta sonu ailenizle olan ilişkilerinizde de ayrıca dikkat etmeniz gerekebilir.

BOĞA 15 Ekim 2018 Pazartesi Günü Yorumunuz

Bugün iletişimde yaşadığınız sorunların nedenini tespit etmeye çalışacak ve daha çok kendi içinize yönelmeyi tercih edeceksiniz. Bu noktada tepkilerinizi baştan ayağa gözden geçirmeli ve özellikle yanlış zamanda yanlış kişilere karşı verdiniz tepkileri düşünmelisiniz. Belki de sizin en çok ihtiyacını duyduğunuz şey sağduyudur. Tepkilerinizle değil mantığımızla hareket ettiğini sürece olaylarda tarafsız olmayı bırakacak ve doğru yolu bulacaksınız. Bu noktada duygularınızın esiri olmaktan vazgeçin. Bekâr boğalar içinse geçmişten gelen haberleşmeler gündemimizde önemli bir yer edebilir.

İKİZLER 15 Ekim 2018 Pazartesi Günü Yorumunuz

Bugün daha önceden verilen sözlerin yerine getirilmemesinden dolayı karşı taraftan tepkiler olabilir ve kendinizi zor duruma sokabilirsiniz. Sizlerde ikili oynamadan ve kararsız davranmadan ilişkilerinizi yönetmeyi bilmeli ve karşı tarafın hedefi haline gelmekten vazgeçmelisiniz. Aksi takdirde ilişkilerde güvenilmez damgasını yemeniz pek de hoş olmayacaktır. Güvenmek istiyorsanız önce güven vermeli, sevilmek istiyorsanız önce sevmeyi bilmelisiniz.

YENGEÇ 15 Ekim 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün itibariyle özel ilişkilerde bozulmalar veya kopuşlar meydana gelebilir ve bu hayatınızın her noktasına nüfus edebilir. Bunun asıl nedenine baktığımızda ise kariyer yaşamınızdaki bozulmalar ve ev hayatınızdaki huzursuzluklar ön plana çıkacaktır. Yaşamınızdaki bu sorunların üstesinden gelemediğiniz her gün karşınıza yeni sorunlar çıkacak ve bu yaşamınızı gerçekten çekilmez bir hale sokacaktır. Öncelikle işe bu sorunları temizlemekle başlayabilirsiniz.

ASLAN 15 Ekim 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün özellikle sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün. Kendinize içinden çıkamadığınız durumları fazlasıyla stres haline getirmeye devam ederseniz bir gün bu sorunlar sizi alt edip daha büyük sorunlar şeklinde hayatınızda yer edebilirler. Bu nedenle bu sorunların nedenini tespit edip bir an önce çözümleme yoluna gitmeniz ve boş yere kendinizi yıpratmamanız gereklidir. Gündelik sorumluluklarınıza biraz ara verip kendinizi rahatlatacak bir yürüyüş veya küçük bir seyahat programı düzenlemeniz iyi olacaktır.

Bazı konularda öğrenmeniz gereken şeyleri hayatınızda dahil ettiğiniz takdirde aslında daha mutlu olacağınızı göreceksiniz. Mesela ilk olarak kimsenin avukatlığına kalkışmamayı öğrenmeniz iyi olacaktır. Çünkü en çok sıkıntı çektiğiniz konunun bu olduğunu sizler de iyi biliyorsunuz.

BAŞAK 15 Ekim 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün gerek özel ilişkilerde gerekse iş ilişkilerinizde yalan ve riya durumlarına karşı tedbirli olmalı ve insan ilişkilerinde fazlaca göze batan taraf olmamalısınız. Hem duyduğunuz hem de yaşadığınız şeyler bugün sizlere fazlasıyla hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak bunu yaşamak istemiyorsanız ikili ilişkilerde fazla bir beklenti içine girmemeli ve karşınızdaki kişiye karşı nasıl davranacağını önceden bilmelisiniz. Bu sonradan üzülmemek adına en yerinde davranıştır.

TERAZİ 15 Ekim 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün de yine dünün devamı niteliğinde bir gün olacaktır. Yani ilişkilerdeki belirsizlik havası bugün de devam etmektedir. Bu durumda özellikle eski eş veya partnerinizle ilgili sorunlu durumlar yaşayabilir eski sıkıntılar tekrar baş gösterebilir. Bekar lan teraziler sorunu her daim kendilerinde aramaktan vazgeçip bazen de karşı tarafın da hatalı olabileceğine inanmalılar. İlişkilerdeki bu belirsizlik havası içinde yapılacak en iyi şey kendilerini rahatlatacak aktivitelerde bulunmak ve ruhlarını dinlendirmek olacaktır.

AKREP 15 Ekim 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün ilişkiler bazında oldukça gerilimli bir gün geneli olabilir. Bu konuda gerek özel yaşamınızda gerekse çalışma hayatınızda gerektiği kadar esnek olabilmeli zor duruda bırakacak söylemler içerisine girmemeli ve kendinizi rahatlatacak aktiviteler edinmelisiniz. İlişkilerde denge unsurunu çok iyi kurmalı, ani tepkiler vermekten kaçınmalı ve bugünü en az zararla kapatmayı bilmelisiniz.

YAY 15 Ekim 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Finansal ve hukuki sorunlarınıza destekler bulmak için yeni yöntemler denemek isteyebilirsiniz. Bununla ilgili yaşça büyük kişilerden destekler almak adına önemli konuşmalar ve görüşmeler yapma talebinde bulunabilirsiniz. Aile ve maddi konularla ilgili durumlarda beklentileriniz ters tepebilir ve sizlere yeteri kadar anlayış göstermeyebilirler. Bu durumda hayal kırıklığına kapılmadan hareket etmeli ve ümitsizce kendinizi üzmemelisiniz.

OĞLAK 15 Ekim 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Finansal sıkıntılarınıza bugün ailenizden önemli destekler bulabilirsiniz. Onların yönlendirmeleri doğrultusunda hareket etmek isteyebilir ve geleceğinizi şekillendiren bir kaynak bulabilirsiniz. Sizler eski yöntemleri ne kadar savunsanızda onlardan gelecek daha modern çözümler size çok farklı bakış açıları kazandıracaktır. yak arkadaşlarınızdan bazı şeyleri gizlemek isteyebilirsiniz. Her ne kadar bu işi gizlilik içinde yürütmek isteseniz de bazı şeyler yine duyulabilir.

Hemen bu konuda kesin hüküm vermek yerine biraz daha ılımlı davranmalı ve karşınızdaki kişiye mutlaka bir hak vermelisiniz. Yaşam yolunda ilerlerken hayatın her daim aynı gitmeyeceğini hissedebilir ve sizler de bu fikri artık daha ciddi olarak ele almak isteyebilirsiniz.

KOVA 15 Ekim 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Bugün özellikle sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün. Kendinize içinden çıkamadığınız durumları fazlasıyla stres haline getirmeye devam ederseniz bir gün bu sorunlar sizi alt edip daha büyük sorunlar şeklinde hayatınızda yer edebilirler. Bu nedenle bu sorunların nedenini tespit edip bir an önce çözümleme yoluna gitmeniz ve boş yere kendinizi yıpratmamanız gereklidir. Gündelik sorumluluklarınıza biraz ara verip kendinizi rahatlatacak bir yürüyüş veya küçük bir seyahat programı düzenlemeniz iyi olacaktır.

Hareketlerinizde aşırıya gitmeniz size zarar getireceğinden bu konuda kendinizi dinlemeyi öğrenmeli ve zararın neresinden dönersen kârdır düşüncesini kendinize rehber edinmelisiniz.

BALIK 15 Ekim 2018 Pazartesi Günü Yorumu

Uzun süredir ertelediğiniz bazı gündelik işleriniz bugün fazlasıyla önünüze gelebilir. Bu anlamda tüm sorunlarınızı bir günde halletmek elbette mümkün olmayacaktır. Sorumluluklarınız konusunda zamanla ilgili problemlerinizi tespit etmeli ve gündelik olarak yapılacak işlerin bir listesini tutmalısınız. Aksi takdirde üzeri örtülmüş tüm sorumluluklar bir gün önünüze toplu bir şekilde gelebilir. Bunu yaparken yakın çevrenizden güçlü bir destek almanız gerekecektir.

Çalışma hayatınızda ise size karşı bazı baskılama durumları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda yapacağınız en iyi şey kendinizi işinize odaklamak olacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları