Burçlar Nuray Sayarı 09 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları -Astroloji Bugün
Günlük Burç Yorumları 09 Nisan 2018 Pazartesi Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı, Hande Kazanova Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 09 Nisan 2018 Pazartesi Günü burç yorumları

 Koç

Bugün enerji dolu gözüküyorsunuz. İnsanların size ne dediğini fazla takmayın. Egolu olduğunuzu söyleyenler olacaktır, siz ise bu söylenenleri pekte umursamayıp hayatınıza devam etmelisiniz. Bugün bayağı bir pratik gördüm sizi. Yeni girişimlerde bulunmanız için iyi bir fırsat. Eğer dümeni iyi kullanırsanız elde edemeyeceğiniz hiçbir şey yok bu hayatta. Merak sizin için iyi değil, bence fazla üzerine gitmeyin derim. Amaçlarınız doğrultusunda ilerleyişiniz göz kamaştırıyor adeta. Biraz kafa dinlemek hiçte fena gelmez aslında. Çayınız, kahveniz hiç eksik olmayacak güne benziyor bugün. Sizi Sevenlerinizle birlikte iyi günler geçirmeniz dileğimle.

Boğa

Hedefleriniz doğrultusunda ilerleyeceğiniz bugünde tüm dikkati üzerinize çekeceğiniz zamandasınız. Bazen sabır gerektiren işler, ilişkiler olacağı aşikar. Yaşamınız boyunca güven arayanlardansınız. Ancak bugün pekte iç açıcı bir durum söz konusu değil, ama siz yine de güvenin kolay kazanılmayacağını unutmayın. Sıcak kanlı, sevecen olmaya devam ederseniz çok fazla kapılar açılacak. Böylelikle biraz da huzura kavuşacaksınız. Hatta huzurunuz sizinden taşıp etrafınıza da saçılacak. Aşk konusunda ise bu aralar biraz dinlenmeniz gerekmekte olduğunu düşünüyorum, risk almamanızı tavsiye ederim. Aşk bu aralar sizinle değil. Maddiyatınız bu aralar tıkırında, yine de ipleri salmamak gerek.

İkizler

Bugün nedense her bir şeyden sıkılmış gibisiniz, canınızı sıkan birileri var. Canınızı sıkmaya hiç gerek yok, hayatta sizden daha değerli ne var ki? Aile bağlarınızın git gide güçleneceği bir gün bugün. Kimin ne kadar değer verdiğini anlayabilmeniz için çok güzel bir gün. Çevrenizdeki kişiler sizi çok seviyorlar ancak tek taraflı olacak iş değil, biraz sizin de çaba göstermeniz gerekmekte, onlar da sizden çaba bekliyorlar. Kısa zamanda uzun soluklu huzur bulacağınız zamanlar sizleri bekliyor. Mutluluk denilince akıllara siz geliyorsunuz. Hayatta yapmak istediğiniz bir plan var ve bu plan olumlu şekilde neticelendirilecek.

Yengeç

Siz yengeçler biraz çelişkili yapıya hakimsiniz bugün, sizi çözebilecek aşk olsun. Sizi çözmek isteyen olursa da buna engel olmayın. Yeni çevre edinebilirsiniz. Sizi neşeli, arkadaş canlısı, yardımsever ve bir o kadar da sempatik gördüm bugün. Çevrenizde o kadar kötü insan olmasına rağmen bu dörtlüyü bir arada tutabiliyor olmanız sizin güçlü yapınızı ön plana çıkarıyor. Bugün sıkıntılarınız bitecek gibi dursa da aslında biraz daha devam edecek gibi, acele etmeyin sonucunda daha mutlu olacaksınız. Çekingenliğiniz yaşantınızda sizi bir tık geri atabilir. İş hayatınız olumlu ilerliyor ama çekingenliğiniz bunun önüne geçmemesi için dikkatli olmalısınız. Dostlarınızla birlikteliği bırakmayın. Onlar sizi çok seviyor çünkü.

Aslan

Bugün asaletiniz ortalığı yakıp kavuruyor. Son derece çekici olduğunuz bu dönemde sıcak tavırlarınız buzları eritiyor. İş hayatınızda her zaman lider siz oldunuz. Artık dinlenmenin zamanı geldiğini düşünüyorum. Biraz kendinize zaman ayıracaksınız ve ufak bir tatil size iyi gelecektir. Vereceğiniz kararlar ne doğrultuda olursa olsun hata payınız olmayacak. Para konusunda sıkıntı içine girebilirsiniz, birazcık dikkatli olmanızda fayda var. Evliliğinize veya sevgilinize bakacak olursak pek iç açıcı görünmüyor. Alttan almayı kesinlikle ihmal etmeyin. Ancak endişelenmeyin büyük sıkıntılar söz konusu değil. Hatanın karşı tarafta olduğunu düşünseniz bile kendinizi bir kez gözden geçirmenin faydası olacaktır.

Başak

Başarınız dudak ısırtıyor adeta, gerek iş hayatında, gerekse okul hayatında iyi yerlere geleceğiniz zamandasınız. Neyin doğru, neyin yanlış olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Size sıkıntı verecek durumlar olabilir. Söz konusu aşk bu... Kesin bir karar alacağınız için önce ölçüp biçmeniz gerekmekte. Aşkta kurur olmaz, bunu sakın unutmayın. İyi hissedeceğiniz bugün de elinize bir miktar para geçecek. Dışarıdan size tuhaf gözlerle bakan insanlara aldırmadan hayatımızı devam etmeniz gerekmekte. Sizinle tanışmak için can atan birisiyle tanışma şansınız yüksek. Başarımızın ardından iş hayatınızda birazcık zorlanmalar olabilir ama illaki bitecek bu zorluklar. Ailesi sizin diğer yarınız. Aileniz de sizinle aynı düşüncede. Ailenize birazcık daha fazla önem göstermelisiniz.

Terazi

Birilerinden çiçek mi bekliyorsunuz? Tamam öyleyse, bu iş oldu sayılır. Çiçekler çok yakında ya kalbinize ya da kapınızı bırakılacak. Havada aşk kokusu var bugün. Büyülü bir havanız olduğunuzu söylemiş miydim? Bu sizi daha fazla çekici kılıyor, bu yüzden insanların kalbini kazanacaksınız. Ufak tartışmalar olabilir. Alttan alarak sakinliğinizi koruyarak bunu en az da indirebilirsiniz, bu sizin elinizde. Ayrıca plan yapmaya bayılıyorsunuz, arada da huzur istiyorsunuz. Bugün biraz daha huzur ön planda. Maddi anlamda sıkıntı çekiyordunuz ancak rahatlayacaksınız. Eliniz her şeye yatkın, iş hayatınızda da bu yüzden sevileceksiniz.

Akrep

Yaşamda tutkuyla yaşayan sayılı insanlardansınız. Sizi simgeleyen sözcük de arzuluyorum olacaktır. Hiçbir işi yarım bırakmayı sevmeyen ama tak edince de aman yarın var diyenlerdensiniz. Hayatınızda bazı değişmeler size iyi gelecek. Size iyi gelmeyen insanları ukala kendini beğenmiş insanları hayatınızdan çıkaracaksınız, belki de çıkardınız ama farkında değilsiniz. Kendi bildiğiniz okuyacaksınız ama bu hiçte iyi olmayacak. Bazen büyük sözü dinlenmesi gerek. Kafanız dalgın görüyorum. Gerek iş yoğunluğunuz gerekse ilişkilerinizdeki kıskançlıklarınızdan olsa gerek. Hayatınızda iyi gelişmeler olacak. Şanslısınız. Maddi anlamda biraz sıkıntılar olabilir ama aşamayacağınız hiçbir şey yok.

Yay

İçten, samimi olduğunuz kişiler sizi kıskanıyor olabilir. Kendinizi küçük sürprizlerle mutlu edin. Size gelecek iş tekliflerini temkinli bir şekilde kabul edin. Okul hayatınızda da olumlu yönler görünüyor. Başarıyı yakalamışken bırakmak olmaz, pes etmeyin. Ali yaşantınızda bazı değişiklikler oluyor, bu değişiklikler biraz olumsuz gibi duruyor. Fakat korkmanıza gerek yok, sadece maddi anlamda sıkıntıya gireceksiniz. Fazla uzun sürmeyeceğini düşünüyorum. Mutlu olmayı başarabilecek potansiyele sahipsiniz, yeter ki istiyorum demeyi öğrenin. Siz bu sevecen tavırlarla, tatlı dilinizle her şeyin üstesinden gelebilirsiniz zaten. Dostluklar bizlere birer tecrübe kazandırmıştır elbette, siz de bu olayın içinde kendinizi bulacaksınız. Korkmayın iyi geceler edineceksiniz. Hayat üzülmek için çok kısa.

Oğlak

Geleceği ayrıntılı bir şekilde planlamayı bırakın artık. Hayatı kaçırıyorsunuz, farkında değilsiniz. O olmuyor, bu olmuyor diye ortalıkta gezinip depresyona girmeye ramak kalacak bir gündesiniz. İşleriniz ile aşırı meşgul olacağınız bugünlerde ikili ilişkilerde iletişim kurmanız biraz daha zor görünüyor. Buna rağmen kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz, gerek iş hayatınızda gerekse normal yaşantınızda güçlü tutumunuz ve çalışkanlığınızla çevrenizdekilerin saygısını kazanacağınız bir gündesiniz. Güvenilirlik ve dürüstlük sizin vazgeçilmeziniz. Hayatınızda böyle birinin girme olanağı yüksek. Kendinizden emin tavırlarınızla devam edin, istediğiniz her şey olacak. Böylelikle herkes hayran kalacak.

Kova

Akıllara sizin düşeceğiniz, sizlerin en önemli kavramınız özgürlük olmalı herhalde. Resmen özgürlüğe aşıksınız. Fakat bu sizin yaşantınızı etkilemekte ve aşk konusunda sıkıntı içerisinde olmanıza sebebiyet vermektedir. Özgürlüğe aşık biri olmanız doğrultusunda böyle bir sıkıntıya girmeniz gayet normal. Bu aralar oldukça zeki hissediyorsunuz, kendinize güvenin. her ne olursa olsun güvenden taviz vermeyin. Bu aralar enerji patlaması yaşıyorsunuz. Bu patlama sonucunda çabuk yorulabilirsiniz, kendinize biraz daha dikkat etmelisiniz. Bugün sezgileriniz ön planda. Hayal dünyasını geride bırakalı çok olmuş olmalı ki aşkın sizin için olmadığı, iş hayatında hayal dünyasında olmadığını anlamışsınız. Aile sizler için diğer kişilerden daha fazla önemli. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, havalar pekte iyi gitmiyor. Birazda bünyeniz zayıf olduğundan kendinize iyi gelecek iksiri en iyi siz biliyorsunuz, mutlu günler dilerim.

Balık

Gözlerinizle herkesi büyüleyicimiz bir zaman, fiziksel olarak en dikkat çekici, en can alıcı yeriniz gözleriniz. Bugün biraz agresif olabilirsiniz. Çevrenizde size karşı gelen çoğu insanı hayatınızdan çıkarmanız gerek, ancak o zaman istediğiniz huzura kavuşabilirsiniz. Yeteneklerinizin farkına varacaksınız. Kendinizi istediğiniz alanlara yönelmeniz oldukça yüksek. Aşk hayatınıza değinecek olursak biraz sıkıntılı geçiyor ama halledilmeyecek gibi bir durum söz konusu değil. İş iş nereye kadar dediğiniz zaman olacak, kendinizi huzurlu bir şekilde bulacak, rahatlayacaksınız. Parasal konuda şimdilik zor zamanlar ama inanın emeğinizin, alın terinizin açamayacağı hiçbir kapı yok. Sağlığınız ve zinde oluşunuzla her şeyin üstesinden gelmeniz olası ihtimal.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları