Burçlar Nuray Sayarı 09 Mayıs 2018 Çarşamba Günü Burç Yorumları / Astroloji
Günlük Burç Yorumları 09 Mayıs 2018 Çarşamba Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 09 Mayıs 2018 Çarşamba Günü burç yorumlarımız....

Koç 09 Mayıs 2018 Çarşamba

Sert yapınızın altında aslında çok kırılgan bir yapınızvar fakat bunu kimse fark edemiyor. Yeni insanlarla tanışabilirsinizbuda size çok iyi gelebilir. Hayata karşı ufak mücadelelerebaşlayabilirsiniz. Geçmişteki eski konular gündeme gelebilir vesevgilinizle aranızda bazı ufak tartışmalar olabilir. Sıkça bukonuları gündeme getirmemeye özen gösterin. Sevgilinizi arkadaşolarak görüyorsunuz oda sizi öyle görüyor fakat karşılıklıduygu içerisindesiniz ve bu arkadaşlık, getirdiği samimiyettendolayı aşka dönüşebilir hayırlısı diyelim sizin için. Maddianlamda harcamalarınıza dikkat etmeli daha iyi kazanımlar içindaha iyi işler ve projeler almalısınız.  İş hayatınızdaolumlu gelişmeler oluyor fakat siz sonradan farkına varıyor birazgeç kalıyorsunuz.

Boğa 09 Mayıs 2018 Çarşamba

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz çünkü hayatınızdabazı önemli gelişmeler oluyor. Bunların farkına varabilmek bilesizin için büyük bir şey. Özenle yapılması gereken bazıişleriniz var fakat yorgunluğunuzdan dolayı bu işleriniziaksatıyorsunuz. Sevgilinizle geçireceğiniz vakitlerde kendiniziçok iyi hissedeceksiniz. Okul hayatınızda canınızı sıkanolaylar var. Öfkenize yenik düşmemeye bakın çünkü öfkenizsizi hiç ummadığınız yerlere sürükleyebilir dikkat edin. İkilikonuşmalarda kendinizi daha iyi anlatacağınız için çok daha iyihissedebilirsiniz bir nevi de olsa rahatlamış olacaksınız.

İkizler 09 Mayıs 2018 Çarşamba

Partnerinizle aranızda çekişmeler olacak. Sizden istediği bizkelimesini kafanıza daha iyi oturtmak ve bunun artık farkındaolmanızı sağlamak. Şans sizden yana olacak fakat iyideğerlendirirseniz iyi yerlere geleceksiniz. Ailevi problemler sıkçakarşınıza çıkabilir, bu aralar fakat sakin olup alttan almayaözen gösterirseniz hiçbir sıkıntı yaratmayacak. Maddi anlamdaharcamalarınıza dikkat ediyorsunuz, bir de kenara para açarsanızsizin için çok daha iyi olacak. Arkadaşlarınızlaanlaşmalarınızda sıkıntı yok fakat bazen sizi üzüyorlar çünküsizin verdiğiniz değeri bazen siz alamıyorsunuz, bundan dolayı daüzüntüleriniz artıyor. Bu aralar kendiniz dinlemekte fayda varçünkü buna ihtiyacınız da var. Kardeşiniz var ise okardeşinizle bazen iyi bazen kötü anlaşabilirsiniz bu tamamenkardeşinizden kaynaklı olacak.  

Yengeç 09 Mayıs 2018 Çarşamba

Ailenizle yapacağınız planlarda çok eğlenebilir kendinizi iyihissedebilirsiniz. Hayata bakış açınız değişecek gittiğinizyerlerde gördüğünüz değişik şeyler oldukça fikrinizideğiştirecek. Bu aralar oldukça sıkıntılarınız var fakat busıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Huzurlu keyifli bir haftasonunun ardından pazartesi sendromu yaşayacaksınız. İşhayatınızda anlaşmazlıklar olacak canınızı sıkmanıza gerekyok ileride her şey rayına oturacak. Geleceğe dair güzel planlaryapacak, bu planların içinde sevgiliniz de dahil olacak ve buplanın içine sevgilinizi de dahil ettiğiniz için oda bu durumdanhoşnut kalacak.

Aslan 09 Mayıs 2018 Çarşamba

İş hayatınızda çok başarılı olacaksınız kendinizi birişten bir işe atılırken göreceksiniz ve bu size oldukça iyi birgelir bırakacak. Sosyal hayatınız oldukça ileri seviyede olacak,bu sosyal hayat size oldukça iyi insanlar tanıtacak. Artık çevreyibırakıp kendinizle ilgilenmenin vakti geldi. Yalnızlığınızıkimseyle paylaşmak istemiyor kendinizi arada dışarıdansoyutluyorsunuz ve bu sağlığınız açısından size iyigelmeyebilir dikkat etmenizde fayda var. Arkadaşlarınızla hoşsohbetler edebilir ve güzel planlar yapabilirsiniz. Birarkadaşınızla daha samimi olduğunuz için diğerleri bunukıskanabilir size karşı kin besleyebilirler. Harcamalarınızadikkat etmelisiniz bütçeniz bu aralar ortama uymayabilir.

Başak 09 Mayıs 2018 Çarşamba

Bu aralar oldukça ters ve kırıcı davranabilirsinizhareketlerinize dikkat ederseniz arkadaş kaybı yaşamazsınız.Bazı sıkıntılarınız var fakat bunu kimseye belli etmekistemiyorsunuz onun yerine çevre ile olan ilişkinizi kısıtlıyor,bir şey anlaşılmamasını sağlamaya çalışıyorsunuz.Enerjinizi çok daha iyi kullanırsanız gereksiz insanlara da zamanayırmanıza hiç gerek kalmayacak çünkü siz enerjinizi İyiinsanlar üzerinde kullandığınız için. İş hayatınızda tersgiden bazı şeyler olacak fakat bunu üzerinize alınıpşansızlığınız diye düşünmeyin bu iş yeri ile ilgili olacak.Sınırları zorlayan başarılar elde edeceksiniz ve bununla çokgurur duyacaksınız. Yalnız kalmayı tercih ediyorsunuz, aşkhayatınızda da öyle.

Terazi 09 Mayıs 2018 Çarşamba

Gerekmediği sürece olaylara el atmayacak sakin kalacaksınız.Birinin gönderdiği olumsuzluklara rağmen siz ayakta kalmayıbaşaracaksınız. Bütün sıkıntılarınızdan yavaş yavaşarınacaksınız fakat biraz zaman gerekiyor. Bir iş üzerindeçalışıyorsunuz bu iş üzerinde bayağı bir hırslısınız.Hayalinize ulaşacaksınız fakat biraz zaman alacak. Maddi vemanevi  karşınıza çıkacak olan fırsatları iyideğerlendirin.  Beraber olduğunuz birisiyle sorunlarınızıçözüme kavuşturacaksınız. Aile yaşantınızda bazıdeğişiklikler olabilir birazda etkileneceksiniz. Huzurla ilerleyenbu ilişkinizde dışarıdan gelen tepkilere kulak asmayınilişkimize yazık etmeyin.

Akrep 09 Mayıs 2018 Çarşamba

İş hayatınızda karşınıza çıkacak olan fırsatları iyideğerlendirdiğiniz takdirde daha büyük işler sizi bekliyorolacak ve bu işlerin ardında büyük kazançlar var. İçinizdengelen sesi, duygularınızı iyi kontrol etmelisiniz, gelecek olanani değişimler ilişkinizi yıpratabilir. Sevgilinizin de o nedüşündüğünü, neler hissettiğini hangi duygular içerisindeolduğunu ona da sormalı ve onun da duygu ve düşüncelerine saygıduyduğunuzu göstermelisiniz. Sağlığınıza daha dikkatetmelisiniz stres gerektiren ortamlardan uzak durmalısınız sizinyararınıza. İlişkinize ve hayatınıza burnunuzu sokan insanlarabiraz mesafeli davranmalısınız. Ailenizle bir sorununuz yok fakatanlaşamadığınız bazı yerler olacak ama ortak bir noktayavaracaksınız. Günlük yaşantınızda bazı harcamalarınıza dahadüzenli bir hale sokup, giderlerinizi azaltmazsanız ciddi anlamdaborç batağına sürüklenebilirsiniz.

Yay 09 Mayıs 2018 Çarşamba

Uğraştığınız didindiğiniz işlerde, karşılığınıalacaksınız. Ulaşmak istediğiniz bir mertebe var. Bu mertebeye iştecrübelerinden, edindiğiniz bilgiler ile ve kendinizi biraz dahageliştirerek ulaşacaksınız. Size bir konuda anahtar olacakinsanlar var ve direkt ilgili işi çözeceksiniz. Aşk hayatınızdabazı aksaklıklar olabilir ama bunu affettirecek bir sürprizyapacaksınız buda partnerinizi mutlu edecek ve sizi affedecek.Mutluluğu artık geride bırakacaksınız çünkü mutlu olmanızamüsade etmeyen insanlar var çevrenizde. Eğer doğru adımlar atıpdoğru kararlar alırsanız, mutluluğun kıymetini bilecek veçevrenizin mutluluğunuza burun sokmasına izin vermeyeceksiniz.

Oğlak 09 Mayıs 2018 Çarşamba

Hayatınızda biraz zorluklar olacak fakat bu zorluklara karşıgöğüs gereceksiniz ve bu zorluklar karşısında birazbocalayabilirsiniz. Sizden habersiz yapılan bütün kontrollerüzerine biraz tepkisiz kalabilirsiniz. Geçmişte kafanıza takılanbazı olaylar olmuş ve bu olayları hala gündeme getirip çokgereksiz yere kendinizi üzüyorsunuz de sevgilinizi de öyle.Hatalarınızın olduğunu biliyorsunuz fakat hatalarınızlayüzleşmekten korkuyor kendiniz oldukça geri çekiyorsunuz. Kariyerhayatınızda kendi düşüncelerinizi kendi hayatınız olduğundandolayı, başkalarının ne dediği sizi ilgilendirmemeli sizyolunuza bakmalısınız. İş hayatınızla ilgili bazıbeklentileriniz olacak fakat beklentilerinizi çok yüksek düzeydetutmayın çünkü hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Kova 09 Mayıs 2018 Çarşamba

Hayatınızda yaşayacağınız bazı güzelliklerden keyifçıkarabilirsiniz ve buda size çok iyi gelecek. İş veya okulhayatınızda oldukça başarılı olacağınız bir gün. Kimi zamaninsanlar sizin agresif oluşunuzdan şikayet ediyor fakat siz bunualdırmıyorsunuz. Ancak aldırsanız iyi olacaktır . Günden güneçevreniz eksiliyor. Sizden daha iyi yerlere gelmiş kişilerle işkonusunda ufak tartışmalar olacak, siz onlardan yardım isterkenonlar size yardım etmeyecekler. İş hayatınızda haksızlığauğradığınız zamanlarda siz yine dimdik ayaktaydınız ve yineher şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Sosyal hayatınızda bazıdeğişiklikler yapacaksınız ve bu değişikliğin ardından yenibiriyle tanışacaksınız ve bu kişi size çok iyi gelecek. Maddianlamda sıkıntılarınız bir nevi de olsa geçecek gibi görünüyor.

Balık 09 Mayıs 2018 Çarşamba

Hayata karşı düşüncelerinizin değişeceği bugündeçevrenizde bu durumdan rahatsız olan insanlar bu duruma çoksevinecek. Kendinizi insanlara karşı soyutluyorsunuz, asosyalolmayı tercih ediyorsunuz. Her konuda haklıymış gibi tavırlarsergileyeceksiniz ve bu tavırlarınızı kınayanlar olacaktavırlarınıza biraz daha dikkat edin. Sevgilinizle konuştuğunuzbir konuda ona ayak uydurmaya çalışacaksınız fakat bu sizin içinbiraz zor olacak. Ufakta olsa çok güzel yetenekleriniz var fakat buyeteneklerinizi göstermekte çaba sarf edin aksi halde olduğunuzyerde sayıklayacaksınız. Başarılı olacağınız işhayatınızda, ilerisi için sizi güzel zamanlar bekliyor.Duygusallığınızda oldukça inatçı olacaksınız ve builişkinizi etkileyecek derecede biraz daha inadınızı kırmayıdeneyin sevgilinizle aranızda olan buzlar da eriyecektir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları