Burçlar Nuray Sayarı 06 Haziran 2018 Çarşamba Günü Burç Yorumları / Astroloji
Günlük Burç Yorumları 06 Haziran 2018 Çarşamba Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 06 Haziran 2018 Çarşamba Günü burç yorumlarımız....

Koç:

Bugün pek keyfiniz yok gibi. Fakat size sevinçli bir haber gelecek ve bu haberin ardından mutlu olacaksınız. Keyfiniz de bir nebze olsa da yerine gelecek. Arkadaş çevrenizden sizin sevmediğiniz biri var. Aslında seviyorsunuz ama bazı durumlarda sizi çileden çıkarıyor ve kendinize yazık ediyorsunuz. İş hayatınızda olumlu gelişmeler var. İlerisi için iyi planlar ve güzel bir hayat sizi bekliyor. Çevrenize biraz daha dikkat etmeniz sizin yararınıza olacak. Canınızın sağlığı her şeyden daha önemli bunun farkına varmanız çok geç olmayacak. Yeni birisiyle tanışabilir, farklı sohbetler olabilir. Aşk hayatınızda oldukça monoton bir gün. Bunu canlandırmak sizin elinizde. Unutmayın ki her şey sizin için.

Boğa:

Sizi bu aralar çok bunalmış hayattan bezmiş görüyorum. Üzülmeyin ki her şeyin yoluna gireceği bir gün. Birazda çaba sarf ederseniz daha da mutlu olacak huzurlu olacaksınız. Herhangi bir sokakta karşınıza çıkacak olan birine tutulabilirsiniz. Bu da aşk hayatınızın dönüm noktası olacak. Hemen aşkınızı itiraf etmeyeceksiniz. Didik didik araştırıp parçaların yerine oturduğunu görünce açılacaksınız. İş hayatınızda oldukça iyi bir gün. Bunu değerlendirin derim çünkü her zaman bu böyle olmuyor. Aile hayatınızda bazı çekişmeler olabilir fakat sizin alttan alacağınız bir gün. Her şeye rağmen susacaksınız. Çevredeki insanlar sizi oldukça psikopat sanıyor fakat sizi tanıyanlar sizin öyle biri olmadığınızı anlıyorlar. Maddi açıdan biraz sıkıntıya girebilirsiniz fakat kafanızı yormayın, çok yakında elinize bir miktar para geçecek.

İkizler:

Bazen her şeyin sıradan olduğunu düşünebilir ve bu düşünceyle her şeyi maf edebilirsiniz. Bu yüzden hemen ani kararlar almamanız gerekiyor. Sizin için sıkıcı bir gün daha. Ne kadar eğlenmeyi, doyasıya yaşamayı sevseniz de ve belli bir noktada sıkılıp, bunalacağınız bir zamandasınız. Arkadaşlarınız oldukça alıngan. Sizde öylesiniz fakat bazen belli etmiyorsunuz. Aşk hayatınızda bazı önemli gelişmeler olacak ve bu önemli gelişmelerin ardından bir sürpriz doğacak, o kadar mutlu olacaksınız ki sevinçten ayaklarınız tutmuyor olacak. Hayata karşı bakış açınızın değişeceği bugünlerde bazı önemli kararlar alacaksınız ve bunu tek başına alacaksınız. Sizin için önemli ve güzel kararlar olacak, sizi bir uçtan bir uca götürecek.

Yengeç:

Kısa bir seyahatin ardından güzel bir kahvaltı keyfi yapacaksınız Bu size çok iyi gelecek. Komşular, iş arkadaşları, çevrenizdeki sevdikleriniz size oldukça iyi gelecek. Çünkü kendinizi ne kadar aktif hissederseniz o kadar iyi hissedeceksiniz. İş hayatınızda önemli kararlar alabilir, yaşadığınız şehri terk edebilirsiniz. Ev yaşantınızda bazı dekorasyonlar yapabilir, kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız o şekilde devam edebilirsiniz. Aşka hayatınız da oldukça duygusal bir gün. Fazla duygusal olmamaya özen gösterin. Birazda aklınızı kullanarak hareket edin. Yoksa sizi ele geçirecekler.

Aslan:

Sıkıntılarınızdan kurtulacağınız bir gün. Tekrar geri gelmemesi için biraz çabalamanız gerekecek çünkü bu sizin elinizde. Resmen hayat sizi sınıyor gibi hissediyorsunuz fakat durum hiç de öyle değil sadece bazı olaylar bazen üst üste gelebiliyor. Üstünüze düşen görevleri sıra sıra yaparsanız hiçbir sıkıntı veya daralma olmayacak. Sizi yanıltan bir arkadaşınız var onu dinlememenizi tavsiye ederim. Aşk hayatınızda biraz alttan alan taraf olursanız daha iyi olacak. Çalışma hayatınızda bazı durumlarda gereksiz yere suçlanabilir veya güzel yaptığınız bir işin mükafatını alabilirsiniz. Maddi anlamda bir kazanç sağlayacaksınız. Bir iş teklifi gelebilir fakat bunu red edeceksiniz çünkü hiçbir şey istemiyorsunuz. Biraz düşünerek hareket etmelisiniz. Gereksiz yere savurduğunuz fırsatlar size köstek olabilir.

Başak:

Bu aralar inatçılığınız üzerinizde. Fakat şunu söylemeliyim ki inatla da bir yere kadar. Herkesin ölçüsüne göre davranmanız gerekecek. Çünkü gereksiz yere kırabileceğiniz insanlar olabilir. Hayatınız normal seyrinde devam ediyor. Aşk hayatınızda sizi seven biri var fakat söylemekten çekiniyor siz onu seviyorsunuz ama emin olamıyorsunuz. Doğru kişi olup olmayacağı korkusu size yanlış adımlar attıracak fakat telafi edebilmeniz mümkün. İş hayatınızda oldukça yorucu bir gün olacak bu yüzden iyi dinlenmeniz, tatillerinizin tadını çıkarmalısınız. Gelecek kararlarınız veya fikirleriniz her gün değişiyor çünkü işinizden memnun değilsiniz. Sıkıldığınız fakat söyleyemediğiniz bir insan senin için üzülüyor ve her gece ağlıyor bence artık söylemelisiniz çünkü karşınızdakini üzmeye hakkınız yok. Maddi açıdan oldukça rahat bir gün keyfini çıkarın.

Terazi:

Siz siz olun tanımadığımız kişilere her şeyinizi anlatmayın. İş hayatınız sizi çok daha iyi yerlere getirecek. Biraz daha dişinizi sıkarsanız daha da yükselebilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz sizden bir adım bekliyor ne adım ne olduğu hakkında bizim de bir fikrimiz yok.  Maddi açıdan sıkıntılı bir gündesiniz fakat o gün bugün değil bugün rahatlama günü yani biraz keyif çatacaksınız. Kısa seyahatlere veya uzun olmayan tatillere çıkabilirsiniz buda sizi oldukça dinlendirecek. Maceradan maceraya atlıyorsunuz. Bazen iyi şeyler oluyor bazen ise kötü fakat bugün iyi şeyler olacak ama yinede dikkat etmenizde fayda var.

Akrep:

Bugün oldukça mutlu bir gündesiniz fakat yorucu bir iş sizi bekliyor bu yüzden kendinize pek te yormaya gerek yok. Sevgilinizle iyi anlaşacağınız bugünlerde aranızda ufak tartışmalar olabilir fakat bunu büyütmemekte sizin ve sevgilinizin elinde. Sevgiliniz yoksa veya evli değilseniz kısmetiniz taşıyor maşallah. Maddi açıdan biraz sıkıntı içerisindesiniz fakat bunların geçeceği bir gün çok yakında elinize bir miktar para geçecek ve rahata kavuşacaksınız. Elinize geçecek olan paranın maliyesini iyi ayarlayamazsanız yeniden eksi duruma düşebilirsiniz. Biraz sıkıntılarınız var gibi ama unutmayın ki hiç kimse dörtdörtlük değildir. Ufak sıkıntılarınızı fazlada kafanıza takıp kendinizi harap etmeyin.

Yay:

Bu ara kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Sanki bu hayat hiç bitmeyecekmiş gibi ama inadına da yaşıyoruz öyle değil mi ? Aman be canım kendini bu kadar sıka sıka bir gün patlayacaksın. Bırakta hayatı olduğu gibi yaşa. Hayat seninle güzel sensiz hiç tadı yok bunu unutma. Eğer sıkıntılarını kafana takmazsan ki takmamalısın bütün bu sıkıntılardan arınacaksın. Sıkıntılarınıza çözüm ufak bir spor aktivitesi çözüm olacak. Spora sıcak bakın. İş hayatınız oldukça darmadağın bunu toparlamak sizin elinizde tabi ki önce kendiniz. Ancak işiniz de önemli. Çünkü maddi geliriniz bu iş sayesinde ve bu iş sayesinde çok iyi mertebelere ulaşacaksınız. Çevrendeki insanlar seni çok kıskanıyor ve çekemiyorlar her şeye rağmen ayakta dimdik durabiliyorsunuz ve duracaksınız da. Aşk sana çok iyi geliyor ve bunu birine haykırmaktan çekinmeyeceksin. Yay gibi gerildiğiniz ve davul gibi çok sesli bir patlama yaşayabilirsiniz. Bu patlama günlük yaşantınıza bağlı olarak şekillenecek.

Oğlak:

Canınızı sıkan bir olay olmuş. Bu olay bir kişiye bağlı. Gidip konuşursanız halledeceksiniz. İçinizde ne olduğu belli olmayan bir sıkıntınız var fakat bugünlerde arkadaşlarınızla geçireceğiniz vakitlerde bu sıkıntılarınızı unutmak için ve dağıtmak için iyi bir fırsat olacak. Çekindiğiniz bir konu var fakat bunu kime danışacağınızı bilemiyorsunuz. Eğer çok yakın bir dostunuz var ise ona danışmalısınız.  İş hayatınızda bazı önemli fikirler kararlar edinebilirsiniz ve bu hayatınızı olumlu yönde etkileyecek. Sevdiğiniz insana fazla değer veriyor ve fazla seviyorsunuz. Bizden size tavsiye yanına bir süre yaklaşmaman. Sakin kalıp hayatı izlemeyi tercih edeceksiniz buda sizi ruhen oldukça rahatlatacak resmen huzura kavuşturacak. Gülüşlerinizle kendinize hayat veriyorsunuz. Gülümsemeyi kesinlikle eksiltmeyin.

Kova:

Farklılığınız bir çoban yıldızı gibi ışıldayacağı bir sabaha uyanacaksınız. Ancak üstünüzdeki kara bulutlar parıltınızın önünü kesmeye çalışacak. Kötü bulutların farkına varmalısınız. Olumsuz düşüncelerinizi silmeniz halinde farklılığınız gün yüzüne çıkacak. Sevgiliniz veya eşiniz sizin sıradanlaştığınızı düşünecek ve bunu size aktaracak. Kesinlikle bu duruma alınmamalısınız ve partnerinizle ilgilenmeyi ihmal etmeyin. İş hayatınızda sanki  biraz daha başarılı adımlar atıyor gibisiniz. İşinize göstermiş olduğunuz özen sayesinde mertebenizde değişiklikler yaşanabilir ve kademe atlayabilirsiniz. Bu aralar ailenizden miras haberleri çalkalanabilir ancak sadece lafta kalacak. Kendinizin yapmış olduğu bir ticarette oldukça karlı olacak ve bu sizi bir nebzede olsa ferahlatacak. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Balık:

Bugün oltadan sıyrılmış alabalık gibi özgürlüğe koşacağınız bir zaman. Oldukça pozitif, oldukça enerjik ve keyifli hissedeceksiniz. Bugün resmen sizin gününüz. Eğlencenin eksik olmayacağı bu zamanda geçen her bir dakikadan keyif almaya bakın. Ancak bu eğlencenin bir sınırı olduğunu unutmamalısınız. İpin ucunu kaçırmanız halinde bütün her şey arap saçına dönüşebilir. Şans oyunlarında ufak bir miktarla mutlu olabilirsiniz. Ailenizde güncel olan bir konu çözüme kavuşacak. Aşk hayatınızda ise gününüz kadar parlak görünmüyor. Aşk hayatınızda her şey olduğu gibi kalacak. Ne ileri ne de geri, sabit kalacaksınız. İşleriniz tıkırında, maşallah. Ancak kariyerinize çok dikkat etmeniz gerek. Ufak bir dalgınlıkla mertebeniz hasar görebilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları