Burçlar Nuray Sayarı 01 Nisan 2018 Pazar Günü Burç Yorumları / Astroloji Nisan Ayı Burçlar
Günlük Burç Yorumları 01 Nisan 2018 Pazar Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 01 Nisan 2018 Pazar Günü burç yorumlarımız.

KOÇ BURCU 01 Nisan 2018 Pazar Günü Yorumu

Nisan Ayı Koç Burcu için tembelliği bırakıp çalışmazamanı. Çalışma hayatınızda uzun süredir yaşadığınız bazıbelirsizlikler bugün itibarıyla netlik kazanacak. Pozitifdüşünmeniz sizin adınıza olumlu sonuçlar getirecektir.Çevrenizden güçlü destekler alabilir ve işinizle ilgili yeniteklifler duyabilirsiniz. Çalışma ortamınız ya da eski problemliilişkileriniz ile ilgili gizli saklı konulara dikkat etmenizgerekiyor. Bu konuda biraz daha konuşmalarınıza dikkatetmelisiniz.

Çalışma hayatınızda üstlerinizin yersiz baskılarına maruz kalabilir ve kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Özel ilişkilerinizde kendinizi geri çekmeniz gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Bunu bir engellenmişlik olarak görmektense daha farklı düşünmeli ve bazen geri çekilmenin de bir kazanma oldugu görüşünü benimsemelisiniz. Belki de karşı taraf sizi bazen böyle görmek istiyordur. Bu anlamda yaşayacağınız olaylar geleceğe doğru atılan büyük adımların da habercisi olabilir.Bugün dostlarınızla birlikte olmak isteyebilir ve onlarla beraber eski günleri yâd edebilirsiniz.

BOĞA 01 Nisan 2018 Pazar Günü Yorumu

Boğa Burcu Nisan Ayı genel yorumu eş ve aşk. Bugünkendinizi biraz gergin ve stresli hissedebilir, olayları kontroletmekte zorlanabilirsiniz.Belki de denge ve uyum bulabilmek içinolaylara daha esnek yaklaşmanızda fayda vardır.Değiştiremeyeceğimiz şeyleri kabullenmek bazen bizlereummadığımız kapılar açabilir. Maddi anlamda yersiz harcamalarakarşı biraz daha dikkatli olmalı, bugünlerde hesapta olmadançıkacak borçlara karşı bir yerde birikim yapmayı denemelisiniz.


İKİZLER 01 Nisan 2018 Pazar Günü Yorumu

İkizler Burcu Nisan Ayı genel yorumu artık eski bahanelerideğiştirme zamanı.Her zaman çözümler için daha iyi bir yolmutlaka vardır. Ancak onu ararsan bulabilirsin. Duygularınızıortaya koyun ve sevginizin peşinden koşmaktan korkmayın.İlişkilere dair yeni bir dönem başlayacak ve eski dönem bitiyorolacak. Unutamadığınız geçmişinize sünger çekebileceğinizfırsatlar önünüze sunuluyor olacak. Kaçırmayın derim.

YENGEÇ 01 Nisan 2018 Pazar Günü Yorumu

Yengeç Burcu Nisan Ayı genel yorumu sevgini gerçektenhissettiğin gibi gösterme zamanı. Bugün özellikle sağlığınızadaha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün. Kendinize içindençıkamadığınız durumları fazlasıyla stres haline getirmeyedevam ederseniz bir gün bu sorunlar sizi alt edip daha büyüksorunlar şeklinde hayatınızda yer edebilirler. Bu nedenle busorunların nedenini tespit edip bir an önce çözümleme yolunagitmeniz gereklidir.ASLAN 01 Nisan 2018 Pazar Günü Yorumu

Aslan Burcu Nisan Ayı gene yorumu aşk ve para üstüne kurulubir ay. Aşk ve flörtlerde rekabet konulu olaylar kafanızıkarıştıracak noktaya gelebilir. Kendinizi bazı konularda daha netbir şekilde ifade etmeniz gerekebilir. Yine kariyer yaşantınızdasizi geçmek isteyen ve sizin başarılarınızı çekemeyen bazıinsanlar sizi taklit etme yoluna gidebilirler. Bu konuda onlarakızmaktansa aksine mutlu olmalısınız. Çünkü herkes üzerinedüşen görevi yapmaktadır. Sizler ne kadar başarılı olursanızemin olun karşınızda başarınızı çekemeyen o kadar da insanolacaktır. Bu yüzden başarı sizi hiçbir zaman korkutmasın. Busayede gerçek dostlarınızı bulmanız mümkün gözüküyor.


BAŞAK 01 Nisan 2018 Pazar Günü Yorumu

Başak Burcu Nisan Ayı genel yorumu başarı ve kazançartışları. Duygusal yorgunluklarınızı geride bırakmanın veruhunuzu şifalandırmanın tam zamanıdır. Kendinize boş yereanlamsız önyargılarla stres yaratmanız yaşamdan daha az keyifalmanıza neden oluyor. Bir an önce değiştiremeyeceğiniz şeylerikabullenme noktasına gelirseniz hayatın tadını çıkarmakta hiçzorlanmayacağınızı söyleyebilirim. Özel ilişkilerde ise artıkkarar varma vakti gelmiştir. Sevginin gücü her zaman üstüngelecektir.

TERAZİ 01 Nisan 2018 Pazar Günü Yorumu

Terazi Burcu Nisan Ayı genel yorumu akrabalarla zaman geçirmedönemi. Maddi beklentileriniz bugün itibariyle gerçekleşmeyebilir.Finansal ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerle aranızdakidiyaloğu daha da sağlamlaştırmanız işyerindeki istikraraçısından gayet olumlu olacaktır. Bu noktada size verilensorumlulukları zamanında bitirmek ve iş gücünüzden şikayetçiolmamak karşı taraftan oldukça takdire şayan görülebilir.Yılmadan ve kararlı bir şekilde kendinizi işinize vererekistikbalinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Sevgisel ilişkilerdeise karşılıklı anlayışla bir çok sorunun üstesinden gelmenizmümkün.


AKREP 01 Nisan 2018 Pazar Günü Yorumu

Kariyerinizle ilgili yakın çevrenizden duyacağınız bazınegatif söylemler sizi yorabilir ve kendinize olan güveniniziyitirebilirsiniz. Bu konuda asla motivasyonunuzu kaybetmeden hareketetmeli ve bazı eleştirilerin sizi daha da geliştireceğini bilerekonları dinlemelisiniz. Sizler de bilirsiniz ki herkestenöğreneceğimiz mutlaka bir şey vardır. Buna bir de bu gözlebakmayı deneyin.

Bugün ilişkiler bazında oldukça gerilimli bir güngeneliolabilir. Bu konuda gerek özel yaşamınızda gerekse çalışma hayatınızda gerektiği kadar esnek olabilmeli zor duruda bırakacak söylemler içerisine girmemeli ve kendinizi rahatlatacak aktiviteler edinmelisiniz.

YAY 01 Nisan 2018 Pazar Günü Yorumu

Üstlerinizle ve ofis arkadaşlarınızla yaşadığınız pekde ciddi olmayan bir krizi çözmek durumunda kalabilirsiniz. Aynızamanda bu kriz durumu aile ve akrabalarınız için de geçerliolabilir. Bu noktada eğer haklı iseniz gayet yapıcı bir şekildekonuşup bu noktaya açıklık kavuşturabilirsiniz. Kendinize olangüveniniz sayesinde kariyer hayatınızda da yeni bir yolgözükebilir.

OĞLAK 01 Nisan 2018 Pazar Günü Yorumu

Maddi beklentileriniz bugün itibariyle gerçekleşmeyebilir.Finansal ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerle aranızdakidiyaloğu daha da sağlamlaştırmanız işyerindeki istikraraçısından gayet olumlu olacaktır. Bu noktada size verilensorumlulukları zamanında bitirmek ve iş gücünüzden şikayetçiolmamak karşı taraftan oldukça takdire şayan görülebilir.Yılmadan ve kararlı bir şekilde kendinizi işinize vererekistikbalinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Sevgisel ilişkilerdeise karşılıklı anlayışla bir çok sorunun üstesinden gelmenizmümkün.


KOVA 01 Nisan 2018 Pazar Günü Yorumu

Bugünlerde yaşadığınız ekonomik sıkıntılar çözümekavuşacak ortağınız veya partnerinizden alacağınız desteklerlekendinizi oldukça iyi hissedebileceksiniz. Sizler de geçmişteyaptığınız hataları bir daha tekrar etmemek üzere hareketegeçmeli ve nakit durumunuzu iyileştirmeye çalışmalısınız. Buanlamda gereksiz harcamalar kısmanız ve bazı dengeleri yerineoturtmanız iyi sonuçlar verebilir.


BALIK 01 Nisan 2018 Pazar Günü Yorumu

Yakın çevre, kardeşler ve komşular ile ilgili bazıgerilimler söz konusu olabilir. Bu konuda sizlere daha uzlaşmacıolmanızı tavsiye ediyorum. İnsan doğası gereği toplum içindeyaşadığından bazı kurallara daha fazla dikkat etmelidir. Ancakbunu suistimal eden kişiler de mutlaka çıkacaktır. Bu durumdasize daha fazla anlayışlı olmanızı öneririm. Konuşarakhalledemeyeceğimiz hiçbir şey yoktur aslında.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları