Burç Yorumları Nuray Sayarı 30 Mart 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları -Astroloji Günlük
Günlük Burç Yorumları 30 Mart 2018 Cuma Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 30 Mart 2018 Cuma Günü burç yorumları


KOÇ BURCU 30 Mart 2018 Cuma Günü Yorumu

Uranüs ve Venüs gezegeninin kavuşumukavuşumu sizlere sürprizbir haber alabileceğinizin mesajını veriyor. Duygusal anlamda iseaşkı doya doya yaşamak isteyeceğiniz ve içinizin kıpır kıpırolduğunu hissettiğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Ruhunuzu özgürbırakıp içinizdeki bütün gizlenmiş duyguları dışarıçıkarmak inanın sizlere de iyi gelecektir. Kariyerle ilgilihedeflerinizde ise karşınıza bu konuyla ilgili size destek verecekkişiler çıkabilir. Sosyal çevrenizde, yakın arkadaşilişkileriniz içinde önemli haberler duyabilir ve bu duyduklarınızsizi mutlu edebilir.

BOĞA 30 Mart 2018 Cuma Günü Yorumu

İkili ilişkilerinizde kıskançlık ve sahiplenme duygusununabartılmamasında fayda vardır. Bu tarz duyguların bugün sizikontrolden çıkartmasına izin vermeyin. Motivasyonunuzu yükseltecekkonularla karşılaşmanız bazı önemli kararlar almanızısağlayabilir. Gündelik yaşamınızı ve sağlığınızıdüzenleyebilecek önemli destekler alabilirsiniz. Aşk, sevgi veflörtlerle ilgili toparlayıcı etkilerle hayatınızışekillendirmek isteyebilirsiniz. Sevindirici uzun vadeli bazıgelişmeler çok yakında.


 

İKİZLER 30 Mart 2018 Cuma Günü Yorumu

Venüs ve Uranüs'ün kavuşumunu yaşayacağımız bu günde yenigelişmelere ve sürprizlere gayet açık bir gündeyiz. Dolayısıylabugün olaylar beklentilerinizin tam tersinde gelişebilir. İlişkileraçısından da oldukça güzel ve heyecanlı gelişmelere şahitlikedebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar veya yepyeni bir heyecanhayatınıza dâhil olabilir.

Yengeç Aslan Başak Burcu ve Diğer Burçların Yorumları Sonraki SayfadaBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları