Burç Yorumları Nuray Sayarı 29 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları -Astroloji Günlük
Günlük Burç Yorumları 29 Mart 2018 Perşembe Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 29 Mart 2018 PerşembeGünü burç yorumları

KOÇ BURCU 29 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

Ailenizden finansal anlamda fırsatlar yakalayabilir ve maddidengenizi oluşturmak amacıyla bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.Ailenizle beraber yürüttüğünüz ortak finansal projelerinizdesizin üzerinize daha fazla yükler binebilir. Bu konuda toleranslıdavranmalı ve işlerinizi sakinlik ve kararlılıkla yürütmelisiniz.Yine bu noktada onlardan alacağınız manevi destekler ilerlemenizaçısından son derece katkılı olacaktır. Geleceğiniz açısındanönemli gelişmelerin yaşanacağı günlere doğru yatırımyapmanın keyfini çıkarıyor olacaksınız.

 

BOĞA 29 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

Yaşamla ilgili baş edemediğiniz bazı konularda ailenizinfikirlerini alma konusunda ısrarcı davranabilir fakat onlarınfikirleri doğrultusunda hareket etmek istemeyebilirsiniz. Ailebireyleriniz yaşamınıza müdahale etme konusunda size karşıbiraz ters davranabilirler. Ancak siz de bu noktada onlara karşıdaha ılımlı olmayı tercih edip sizin kötülüğünüze olacakbir şeyi istemeyeceklerini kabul etmeli ve onlarla iplerikoparmamaya önem vermelisiniz. Geçmişten beri süregelensorunlarla baş etmek durumunda kalabilir ve bu noktada fazlacaagresif çıkışlar yapabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeyiöğrenmeli yaşamınızı tehlikeye atacak kararlar vermektençekinmelisiniz.

İKİZLER 29 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

Perşembe günü yakın çevrenizdeki kişilerin sizinfikirlerinizi önemsememeleri ve hiçe saymaları sizi bazıkonularda öfkelendirebilir ve ani tepkilere sebep olabilir. Sizlerinbelki de bu noktada yapmak isteyeceğiniz şey geri adım atmakolacaktır. Bazen çok fazla toplum önünde olmak işeyaramayabilir. Sizlere tavsiyem bu gibi durumlarda kendinizi birazarka planda bırakmanız ve olacakları geriden izlemeniz olacaktır.Belki de bu noktada sizlerin fikirleri karşınızdaki kişilere dahacazip gelebilir ve kendilerinin yanlış yaptığınıhissedebilirler. İş yaşamınızda geçmişte var olan sorunlarıntekrar gün yüzüne çıkması mümkün olabilir.

 

YENGEÇ 29 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

Sosyal çevrenizde geleceğe yönelik size fayda sağlayacak olankişi veya kişilerle bir araya gelme şansınız yüksek gözüküyor.Onlarla sohbet edip bazı öğrenmek istediğiniz fikirlerle ilgiliorijinal cevaplar bulmak sizi oldukça etkileyecek ve bazı kapılarınarkasındaki gizli noktaları bulmanızı sağlayacak ve yaşamınızagerekli olan kanı adeta bulmuş olmanın sevincini yaşayacaksınız.Özel hayatınızda ise verilmiş olunan sözlerin yerine getirilmesiile kendinizi çok daha huzurlu ve mutlu hissedebileceksiniz.

burçların devamı sonraki sayfadaBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları