Bugün Burçlar Nuray Sayarı (14 Nisan 2018 Cumartesi ) Günü Burç Yorumları / Astroloji
Nuray Sayarı'nın günlük burç yorumları. Nisan ayı ve 14 Nisan 2018 Cumartesi Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Yay Oğlak Akrep Kova ve Balık burcu günlük yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 14 Nisan 2018 Cumartesi Günü burç yorumları

 

 Koç

 Bu ara pek keyfiniz yok gibi, hayata karşı bakış açınızı değiştireceksiniz. Sizi aşırı şekilde yoran birini pekte umursamayacağınız bir dönem. Kafanıza takılan bazı olaylar karşısında tepkisiz kalabilirsiniz. Şans sizden yana. Kalbinizi eritecek gördüğünüzde havalara uçacağınız bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Yaşantınızda bazı değişiklikler olacak. Karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirin. Sosyal statünüzün gelişeceği bir dönem içerisine giriyorsunuz. Sıkıntılarınızı kendimize dert edinmeyin. Fikirleriniz pek de şeffaf değil. Yakın çevrenizden alacağınız yardımlar sizi bir nebze olsa rahatlatacak. Duygularınızla hareket etmeniz için doğru bir gün.

Boğa

 Bu ara hayal gücünüz oldukça ileri seviyede görünüyor. Yaşam tarzınızı değiştireceğiniz bugünlerde güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Ancak değişimlerden kaynaklı her türlü olası duruma karşı hazır olmalısınız. Yeni insanlar tanımanıza neden olacak. Hayata karşı pozitif tutumunuz, sempatik, neşeli oluşunuz çevrenizdekilere iyi bir örnek oluyor. Karşı cinsi etkileyeceksiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile ufak tartışmadan galip çıkacaksınız. Arkadaşlarınızın yardım eline ihtiyaç duyabilirsiniz.

 

İkizler

 Duyduğunuz  her şeyden kolayca etkilenebiliyorsunuz. Duygularınız düzensiz bir hal alabilir. Bugün sevgilinizle anlaşamayacağınız bir gün. Fazla ileri gitmemekte fayda var. Bugün iş aktiviteniz de önemli gelişmeler görünüyor. Size getirisi olan ufak kazançlar elde edebilirsiniz. Sizin yaşantınızdan dolayı kıskananlar var sıcak, samimi oluşunuz adeta dikkat çekiyor. Ufak tefek kaygılarınız olabilir bunları ne ailenize ne de sevdiğinize söyleyin. Her zaman değişiklik ve farklılıkları sevdiğiniz için bu yola başvuracaksınız. Farklılıklarınız sayesinde kazançlarınıza artı bir şekilde sonuçlanacak. Yenilikler iyi geleceğini düşüneceksiniz.

Yengeç

 Eğer sevgiliniz varsa çok tutuklu olacağınız bir gün. Hayatta beklemediğiniz bazı fırsatlar peşinizi bırakmayacak. Kültürel alanda yeniliklere açık olun. Yurtdışı teklifleri gelebilir. Yabancı dilinizi geliştirmek için kurslara katılacaksınız. İnancınız ne kadar yüksek olursa sizin için daha iyi olacak. Göreceğiniz rüyalar olumlu yönde olacağı için büyük bir mutluluk duyacaksınız. Mantık yerine kalbinizi dinleyerek hareket edin. Çok güzel iltifatlar alacağınız, yüzünüzden gülümsemenizin hiç eksilmeyeceği bir gün. Olumlu günlerin sizi bekleyeceği zamanlar yaklaşıyor. Yatırım düşünüyorsanız eğer yatırımlarınız yüzünüzü güldürecek.

Aslan

 Dikkatli ve özenli davranacaksınız. Karşı cinsi etkilemek için sarf ettiğiniz çaba üzerine olumlu sonuçlar alacaksınız. Öncelerde kafanıza taktığınız bütün problemleri bugünlerde kalâ almayacaksınız. Bugün enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Çevrenize  karşı biraz daha gözünüz açılacak duyduğunuz , gördüğünüz olaylar karşısında pek de olumlu şeyler olmayacak. İlişkiniz varsa iyi geçmeyeceği bir gün. Bugün parasal konuda sıkışacağınız bir gün. Davranışlarınızda değişiklik sağlama yoluna adım atabilirsiniz. Çalışan bireyseniz patronunuzdan alacağınız emir ve komutları size biraz ağır gelecek olsa da dinleyecek olmanız size hayırlara vesile olacak. Kitaplarla içli dışlı olabileceğiniz bir gün sizi bekliyor.

Başak

 İnsanların tavırlarına göz yummayacağınız bir gün. Hayal gücünüzün daha da ötesine gideceksiniz ama bu sizin sağlığınız da önemli sıkıntılar çıkarabilir. Yaz geldi ama siz yinede sağlığınıza dikkat edin. Dostlarınızın, ailenizin tüm sevdiklerinizin ilgisini üzerinize toplayacağınız bir gün. Değişik duygular içerisinde olacaksınız. İş yerinde bazı tartışmalar gerginlikler olabilir; sizinle alakalı bir durum söz konusu değil. Sevgilinizi önemsemekten, düşünmekten çekinmeyin ona küçük hediyelerle mutlu edeceğiniz bir gün. İlişkinizde karşılık alamadığınızı düşünürseniz eğer biraz sizin duygusal yapınızdan da kaynaklı. Alttan almayı denemelisiniz ve daha duyarlı bir şekilde yaklaşım göstermelisiniz. Dalgınlığınızdan dolayı işlerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Dikkatinizi toplamalısınız.

Terazi

 Öğrenim hayatınızda başarılı olacağınız bir gün. Hayat dolu, içtenliğiniz, sevimli oluşunuz sizi hayatta olumlu yerlere getirecek. Enerji dolu ve özgüvenli yapınız ile sempati kazanacaksınız. Birinden beklemediğiniz hediye alabilirsiniz. Fikirlerinizi değişmesinde bir kişinin parmağı olacak ama siz onu kalâ almayıp önünüze bakacaksınız. Seyahate çıkabilirsiniz hiç beklenmedik gelişmeler burnunuzun dibinde bitebilir. Yeni tanışacaksınız biri ile münakaşa içinde olabilirsiniz iletişiminizde daha dikkat etmeniz gerekebilir.

Akrep

Size anlam ifade eden rüyalar görebilirsiniz. Başarılı olacağınız bir gün fakat isteklerinizin önüne geçecek kişiler olabilir. Hayata karşı bakış açınızın değişeceği bir gün. Okuduğunuz bölümle ilgili yüksek mertebelere ulaşmış insanlarla tanışabilir daha güzel yerlere gelebilirsiniz. Sabahları duygu yoğunluğu yaşayacaksınız. İçinizden gelen sese kulak verin. Sevdiğinize, ailenize içinizden geçenleri çekinmeden söyleyeceksiniz. Sevgilinizin tuhaf hareketleri karşısında şaşırmayın.  Sizin ilginizi kendisi üzerine çekmeye çalışıyordur. İş hayatınızda gelişmeler olabilir eğer bir işiniz yoksa güzel tekliflerle geleceği bir gün.

Yay

Arkadaşlarınızla geçirdiğiniz zamanları sevgiliniz kıskanabilir. İlişkinizi fazla yormayın, sevgilinizi sıkmayın, gereksiz yere tartışma çıkaracağınız bir gün. Paranızı har vurup harman savurmayın. Özellikle risk oranı yüksek miktarlarla şans oyunları gibi yatırım araçlarından uzak durmanız gerekebilir. Tutkunuz bugün sizinle ahenk içnde. Önemli gelişmelerin olacağı bir zaman. Yapacağınız işleri ertesi günü ertelemek sizin için daha iyi olacaktır. Kafanız bu ara dalgın olduğundan dünyada bütün olan her şey sizin üzerinize geliyormuş gibi hissedeceksiniz.

Oğlak

Bugünlerde hassasiyetiniz uç noktada. Hassasiyetinizden kaynaklı duygularınızda ciddi derecede artış söz konusu. Üzüleceğiniz bir olayla karşı karşıya kalabilirsiniz buda sizin için dönüm noktası olabilir. Sevdiğiniz ile önemli konuşmalar önemli kararlar alabilirsiniz. Kafanızın dalgın oluşu sizin iyimserliğinizi etkilemiyor. İkna kabiliyetiniz oldukça yüksek oranda fakat birinin sizinle alakadar olduğunu fark edeceksiniz. O kişi ise sizi bir işe ikna edecek görünüyor. Kararlarınızı alırken daha derin düşünmeniz gerekebilir. İş hayatınızda yoğun tempoların olacağı bir gün. Hedeflerinizi doğru belirler ve ısrarcı olmanız halinde iş yoğunluğunuzun karşılığını gülümseyerek alacaksınız. Hafta sonunda iyi bir tatil için doğru bir seçim olabilir.

Kova

 Dikkatinizi bir nebze de olsa çevrenize yöneltmeniz de fayda olacak. Arkadaşlarınızla bir araya gelecek, birlikte güzel vakit geçireceksiniz. İntikam alacağınız biri var. Aslında bunun ona değmeyeceğini bildiğiniz halde içinizin rahat edeceği için buna kısa sürede işe koyulacaksınız.  Yakın çevrenizde size tahammülü olmayan kişiler hayatınızdan uzaklaşacak. Yıldızları kendi üzerinize çekeceğiniz bir süreçte ayın parlaklığı göz kamaştıracak adeta. Amaçlarınız doğrultusunda ilerlemeye bırakmayacaksınız. İş teklifleri veya kendi işinizi kurabilirsiniz.

Balık

 Nedensiz bir stres içindesiniz. Stresinizin sebebi iş hayatınızdaki olumsuz etkiler. Sabır ve sebatla davranacağınız günler yakında. Kendinize göre şekillendirdiğiniz yol tehlikesiz görünüyor. Hiç beklenmedik bir anda yeni biriyle tanışacaksınız. Karakteriniz oturmuş durumda fakat birinin sizin karakterinizle alakalı uygunsuz bir şekilde dedikodu çıkarabilir çok dikkatli ve tedbirli etmekte fayda var. Akşamüstü sizi geçmişinize sürükleyen bir duygu içerisinde kendinizi bulacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz , bolca su tüketmeniz gerekir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları