Bugün Burçlar Nuray Sayarı (12 Nisan 2018 Perşembe) Günü Burç Yorumları / Astroloji
Nuray Sayarı'nın günlük burç yorumları. Nisan ayı ve 12 Nisan 2018 Perşembe Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Yay Oğlak Akrep Kova ve Balık burcu günlük yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 12 Nisan 2018 Perşembe Günü burç yorumları

 Koç

Sevdiklerinize karşı oldukça fedakarolacağınız bir zaman. Sosyal alanlarda artışlarınız olacak.Gezme isteğinize karşı koyamayacağınız zamanlardasınız. Özelhayatınızda gelişmeler olabilir ancak bunu tercih etmeyerek işhayatınıza yönelebilirsiniz. Aile ilişkileriniz daha dagüçlenerek sizden gizlenen bazı durumları çözebilir, bundansonraki yaşantınıza daha dikkatli adımlar atmanıza sebepolabilir. Sizin için maddi anlamda sıkıntıların aşılması içinideal bir zaman dilimi olacak. Aşk size göre olmadığını ancakelbet bir gün kapınızı çalacağını düşünüyor vebekliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkileriniz içten,samimi,güzelolabilir ancak dikkat etmenizde fayda var.


Boğa


İş hayatınızda uzman kişilerdendestek alacağınız bir zaman. Heyecanınızıarttıracak,kendinizden geçeceğiniz zamanlar yakında gözüküyor.Sevdiğiniz kişiye açılma planları kuruyor olabilirsiniz. Ancakbazı tavırlarınızın sizi olumsuz etkilememesi için iki keredüşünerek hareket etmelisiniz. İletişim kurarken temkinliolabilirsiniz, söyleyeceğiniz bazı kelimeler karşı taraftafarklı algılanabilir. Hayatınızı parabol misali inişli çıkışlıyaşayacaksınız. İnatçı ve azimli tutumunuz sayesinde her şeyinüstesinden geleceksiniz. Hedeflerinize ulaşma yolundailerliyorsunuz. İnsanlar size çok güveniyor ve bu güvenleriniboşa çıkarmayacaksınız. Bugünkü olaylara mantığınızladeğil duygularınızla yaklaşacak gibi bir hissiyatınız olabilir.Maddiyat konusunda sıkıntılı günler sizi bekliyor.


İkizler


Kafanızı bugün bir günebakan çiçeğigibi dolu hissedebilirsiniz. Sanki birisi vursa dökülecekmişsinizgibi. Sıkıntıların geçici ve küçük sorun olduğunu bile bileböyle takılmamanız gerekmekte. Sizin olumlu tavırlarınızadayanamayacak insanlara karşı toleranslı olmalısınız. Çalışmahayatınızda yorucu zamanlar kapınızı çaldı çalacak. Pesetmeyin, bütün işlerinizin üstesinden geleceğiniz bir zaman. Aşkhayatınız bu aralar bulanık, bulutlu gibi gözüküyor.Maddiyatınızda değişmeler yaşamayacaksınız. Çevrenize çokfazla dikkat etmeniz gerekmekte. Çevrenizden eksilecek insanlarolabilir. Düşüncelerinizle sağlığınızı bozmanıza izinvermeyin.


Yengeç


Sosyal çevrenizde bu aralar artışsöz konusu. Arkadaş canlısı olduğunuz için kendinizi dışarıdabulabilirsiniz. Doyasıya eğleneceğiniz bu zamanda yeni biriyletanışabilirsiniz. Buda sizin hayatınızı olumsuz etkileyebilir.Parasal konularda durumunuz çok iyi gözüküyor. Şans sizden yana.Geleceğe yönelik planlarınız suya düşmüş gibi üstünüzeyorgunluk çökmüş olabilir ancak hiçte tahmin ettiğiniz gibiolmayacak, aksine bütün işleriniz rayına oturacak.


Aslan


Karakterinizin daha da ön planaçıkacağı bir zaman. Yumuşak tavırlarınızın altından aslançıkabilir. Göreceğiniz olaylara, duyacağınız şeylere tepkisizkalmayacaksınız. İş hayatınız oldukça iyi ilerleyecek.Hayatınızda olacak olumsuzluklara gülmeyi denemelisiniz. Aşkhayatı bu sıralar size göre değil. Düzeninizi bozabileceği içinaşk hayatınızı biraz erteleyebilirsiniz. Yakın zamanda tatildüşünceleriniz olabilir. Bu piknik gibi bir hafta sonudeğerlendirmesi de olabilir, şehir dışında herhangi bir yerde.Bu tatilinizde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Geleceğe dair birplanınız yok ancak yakın zamanda hayır diyemeyeceğiniz birteklifle karşılaşacaksınız.


Başak


Yeni kıyafetler var bugün, yolculukvar sanırım. Temizliğinize dikkat ediyorsunuz fakat bunu sizekarşı bir koz olarak kullanmak isteyenler olabilir. Bu konuda biraztemkinli davranmalısınız. Çevrenizdekilere güven ve huzurvereceğiniz bir zaman, sizi dinlerken keyif alacaklar. Alınmasıgereken bazı kararlarınız olacak, tereddüt etmeden uygulamayakoymalısınız. Parasını fazla savurmayan biri olsanız bilesancılı bir dönem olacak gibi. Maddiyatınızı bir kez dahagözden geçirmelisiniz.


Terazi


Sizi kaybedenlerin pişman olacağıbir zaman, sizin kadar iyi birisini zor bulacaklar. Kibarlığınızön planda. Bu da size güzel kapılar aralayacak, gerek aşktagerekse işte. Herkesin kıskanacağı kadar başarınızın üstseviye olacağı bir döneme giriş yapacaksınız. Karşılıklıdiyalog içinde olacağınız biri sizi üzebilir fakat gardınızıalırsanız üzmesine izin vermeyebilirsiniz. Her şeyde sakinolduğunuz gibi hayatta da aceleci değilsiniz ama aşk konusundabiraz aceleci davranabilirsiniz. Huzuru karşı taraftan aramanızınsonucunda olumsuz neticeleneceği için kararlar bağlatmasına sebepolacak. Dostlarınızla iyi anlaşacağınız bir gün. Maddi anlamdasıkıntıya girmeyeceksiniz. Size gelecek olan maddi ve maneviyardım ellerini geri çevirmeyin.


Akrep


Bu aralar yorgun olacağınız birzaman. Biraz deli dolu olacağınız zamanlar çok yakındagörünüyor. Hayata karşı bakış açınızdan kaynaklıdüşünceleriniz rayına oturacak. Sabırla beklemeyi öğrenmekiçin ideal bir süreç olacak. Çalışma hayatınızda sürprizgibi gelişmeler olabilir. Kırgın ve yorgun tavırlarınızlasevdiklerinizi etkileyecek, bu yüzden kimseye belli etmemenizgerekmekte. Sevdiğiniz biri size beklenmedik bir gelişmeylekarşınıza çıkacak. Huzuru aradığınızda partneriniz veyayakın arkadaşınız size yardımcı olmak isteyecek, birazcıksabretmelisiniz ve zaman vermelisiniz. Maddiyat açısındanrahatlayacaksınız. Hayata karşı tutumunuz sizi iyi yerleregetirecek.


Yay


Ağlasam mı ağlamasam mı durumunageleceksiniz bazı olaylar karşısında. Bu durum baş ağrısıyapabilir, strese başvurmamalısınız. Dostlarınızın size karşıtutumunu beğenmeyecek ve onları eleştireceksiniz. Aile arasındabirinin gitmesi söz konusu, belli ki size alınmış. İşhayatınızda inişli çıkışlı olup sonradan düzene girecekzamanlar çok yakında. Aşk konusunda sizi seven birinin veya sizdenhoşlanan birinin size açılacağı söz konusu, ancak bu gelişmeyielinizin tersiyle iteceksiniz. İletişim konusunda zorluklarçekeceksiniz ancak bir kişinin yardım eliyle yeniden toparlanıpgüçleneceksiniz.


Oğlak


Çok sakin olacağınız bugünlerdemoralinizi sizin sakinliğinizi kullanarak bozmak isteyenlerolabilir. Gelecek hayalleriniz maalesef ki suya düşecek. Tatileçıkmanız söz konusu olabilir, gerçekleşirse eğer bu da sizeiyi gelecektir. Hayat karşı bakış açınız değişikliğeuğrayacak ve gelecek konusunda hüsrana uğrayacağınız için dahaolgun düşünceler içine girebilirsiniz. Başarısızlığınıziçin üzüntülere kapılmamanız gerekmekte, her işte sabır vezaman gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Aşk hayatınızbiraz bulanıklaşmış gibi. Aşk konusunda biraz kafanızıdinlemeniz ve böylelikle mantıklı kararlar vermeniz gerekmekte.Maddiyatınızın düzelmesiyle yeniden kötü gidişata girmesi anmeselesi olabilir.


Kova


Birisine ihtiyaç duyacaksınız . Buherhangi biri değil çok sevdiğiniz biri. Hayata karşıdüşünceleriniz gözümden kaçmıyor değil, ilerisini düşünerekhareket edeceğiniz bu zamanda, karşınıza çıkacak bazıteklifleri hiç düşünmeden kabul edeceksiniz. Aşk hayatınızdabazı durgunluklar görünüyor. Maddiyatınızda darlıktançıkacaksınız. Bunun verdiği sevinç size şans getirecek vehuzura kavuşacaksınız. Çevreyle olan kuvvetli iletişiminizfazlasıyla dikkat çekiyor, bu da yeni kapıların aralanmasınasebep olacak.


Balık


Sıkıntılarınızın biteceği birzaman. Bazen mutsuz olsanız ya da siz öyle hissediyor olsanız dabu böyle değil. Çok güzel ve mutu zamanlar sizleri bekliyor. İşhayatınız oldukça iyi yol kat edecek. Siz her şeyi başarmak içinmücadeleci kişilersiniz zaten. İnsanları analiz edeceğiniz buzamanlarda kimi insanların ne düşünceler içerisinde olduklarınıdaha iyi anlayacaksınız. Aşk konusunda sizin kadar kaliteli biraşk hayatı yaşayabilecek bir burç yok bugün. Aşk için tamgünündesiniz. Hayal gücünüzün oldukça ağır basacağınısöyleyebilirim. Hayatta yapamam, bu işlere karışmam diyeceğinizdurumlar sizi cezp etmeye çalışacak ancak siz yolunuzdanşaşmamalısınız. Başarıyı elde edeceğiniz bir zaman. Maddianlamda bu ara sıkıntıda olabilirsiniz. Kenara atmış olduğunuzbir miktar paranızı gün yüzüne çıkarmak için doğru birzaman.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları