31 Mart 2018 Cumartesi Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları / Astroloji Günlük
Günlük Burç Yorumları 31 Mart 2018 Cumartesi Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 31 Mart 2018 Cumartesi Günü burç yorumlarımız.

KOÇ BURCU 31 Mart 2018 Cumartesi GünüYorumu

Çalışma hayatınızda üstlerinizin yersiz baskılarına maruzkalabilir ve kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Özelilişkilerinizde kendinizi geri çekmeniz gereken durumlaryaşayabilirsiniz. Bunu bir engellenmişlik olarak görmektense dahafarklı düşünmeli ve bazen geri çekilmenin de bir kazanma oldugugörüşünü benimsemelisiniz. Belki de karşı taraf sizi bazenböyle görmek istiyordur. Bu anlamda yaşayacağınız olaylargeleceğe doğru atılan büyük adımların da habercisi olabilir.Bugün dostlarınızla birlikte olmak isteyebilir ve onlarla berabereski günleri yâd edebilirsiniz.

BOĞA 31 Mart 2018 Cumartesi GünüYorumu

Bugün iletişimde yaşadığınız sorunların nedenini tespitetmeye çalışacak ve daha çok kendi içinize yönelmeyi tercihedeceksiniz. Bugün yeni başlangıçlar yapmak için fazlasıylahevesli olabilirsiniz. Fakat biraz daha beklemeli ve şartlarınsizin adınıza daha iyi oluşmasını beklemelisiniz. Acele ettiğiniz her işten iyi sonuçlar çıkmayabilir. Aklınızdan geçen projenin bu anlamda biraz daha zamana ve daha iyigeliştirilmeye ihtiyacı olabilir. Bu zaman içerisinde kendiniziişinize verip geliştirmeniz gereken yerleri keşfetmeniz ve şartlarsizin adınıza oluştuktan sonra harekete geçmeniz en güzelsonuçları da beraberinde getirecektir. Yine bugün kendisindenfikir alacağınız kişilerle görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Bu sizi yeteri kadar aydınlatacaktır.

İKİZLER 31 Mart 2018 Cumartesi GünüYorumu

Bugün daha önceden verilen sözlerin yerine getirilmemesindendolayı karşı taraftan tepkiler olabilir ve kendinizi zor durumasokabilirsiniz. Gündeminiz dahilinde bugün kısa iş seyahatlerineçıkabilir ve yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz.Aynı zamanda eğitimle ilgili beklentilerinizi gerçekleştirmekadına fikirlerine güven duyduğunuz kişilerden önemli destekleralabilir ve onların yönlendirmeleri doğrultusunda akademik anlamdabir eğitim programına dahil olmak isteyebilirsiniz. Sizin içinbelki kısa sayılabilecek bir seyahatten dönüşte nitelikli biryolculuk yaptığınızı sonradan anlayabilecek şeyler yaşamanızmümkündür.

YENGEÇ 31 Mart 2018 Cumartesi GünüYorumu

Bugün itibariyle özel ilişkilerde bozulmalar veya kopuşlarmeydana gelebilir ve bu hayatınızın her noktasına nüfusedebilir. Bugün aileniz ile olan ilişkilerinize dikkat etmenizgereken belki de her zamankinden daha fazla anlamanız gereken birgün yaşayabilirsiniz. Onların sizin hayatınıza müdahaleettiğini düşünebilir ve bu konuda asi bir başkaldırı şeklindeonlara kafa tutabilirsiniz. Fakat bilmelisiniz ki aile olmanın önemihayatınızdaki hiçbir konuyla benzerlik göstermez. Hayatınızınbu noktasında yaşadığınız kopukluk her safhasına nüfus edecekve sizi her yönüyle mutsuz bir insan haline getirecektir. Bu yüzdenonların söyledikleri sizin kulağınıza küpe olmalı ve onlarıüzecek, gönüllerini kıracak hiçbir davranış içindeolmamalısınız.

ASLAN 31 Mart 2018 Cumartesi GünüYorumu

Bugün özellikle sağlığınıza daha fazla dikkat etmenizgereken bir gün. Kendinize içinden çıkamadığınız durumlarıfazlasıyla stres haline getirmeye devam ederseniz bir gün busorunlar sizi alt edip daha büyük sorunlar şeklinde hayatınızdayer edebilirler. Bugün aile büyüklerinize karşısorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilir ve üzerinizdebaskı varmış gibi hissedebilirsiniz. Ancak onların istedikleriniyapmak aslında bizim onlara karşı görevimiz olduğu için bu sizifazlasıyla rahatsız etmemeli. Bu noktada onlara gereken yardımıvermekten çekinmemeli ve üzerimize düşen görevleri zamanındayerine getirmeyi öğrenmeliyiz. İlişkisi olmayan aslanlar isebugün sosyal çevre aracılığı ile kendilerini cezbedecek kişiile karşılaşabilirler.

BAŞAK 31 Mart 2018 Cumartesi GünüYorumu

Bugün gerek özel ilişkilerde gerekse iş ilişkilerinizde yalanve riya durumlarına karşı tedbirli olmalı ve insan ilişkilerindefazlaca göze batan taraf olmamalısınız. Kişisel isteklerinizigerçekleştirmek adına ihtiyaç duyduğunuz finansal sorunlarıçözememek bugün sizleri biraz depresif bir hale getirebilir.Moralini bozmak yerine yapmak istediklerinizi bir süre daha askıyaalmak ve zamanı gelince bu isteğinizi halletmek daha iyi olabilir.Uzun süredir görüşmediğimiz bir arkadaşınızla bugüngörüşebilir ve onun hayatı ile ilgili sevinçli haberlere ortakolabilirsiniz. Ayrıca ruhsal anlamda ruhunuzu dinlendirmek içingayet güzel bir gün.

TERAZİ 31 Mart 2018 Cumartesi GünüYorumu

Bugün de yine dünün devamı niteliğinde bir gün olacaktır.Yani ilişkilerdeki belirsizlik havası bugün de devametmektedir.Bugün bazı duygusal sorunlarınıza çözüm bulmayaçalışabilir ailenizle aranızda geçen huzursuz konulara cevapbulmak isteyebilirsiniz. Daha fazla aradaki mesafeyi büyütmedenyaşanan gerginliklere bir son vermeli ve aile kavramının ne kadarönemli olduğunu her iki tarafta kabul etmelidir. Aksi takdirdeyaşamınızın her alanına yayılacak olan bu huzursuzluk sizlerigiderek daha sıkıntılı ve agresif bir kişi yapabilir. Bu konudailk adımı atan taraf siz olabilirsiniz. Bunu yapmakla da inanınhiçbir şey kaybetmezsiniz. Özel ilişkisi olan teraziler bugünözellikle kafa karıştıracak davranışlardan uzak durmalılar.

AKREP 31 Mart 2018 Cumartesi GünüYorumu

Bugün ilişkiler bazında oldukça gerilimli bir gün geneliolabilir. Bu konuda gerek özel yaşamınızda gerekse çalışmahayatınızda gerektiği kadar esnek olabilmeli zor duruda bırakacaksöylemler içerisine girmemeli ve kendinizi rahatlatacak aktiviteleredinmelisiniz.Bugün yakın çevre ile olan ilişkilerinizde birtakımmesafeler koymak isteyebilir ve hiçbir fedakârlığın tek taraflıolamayacağını kabul edebilirsiniz. Siz ne yaparsanız yapın karşıtarafın bunu hiç anlamaması ve size karşı mesafeli davranmasıkafanızda bazı çelişkilere neden olabilir. Bu nedenle yaşamınızıdeğiştiren köklü kararlar alabilir ve bugünden sonra yakınçevrenize karşı daha mesafeli bir yol izleyebilirsiniz. Bazengerçek sevgiyi anlamakta mesafeler çok etkilidir.

YAY 31 Mart 2018 Cumartesi Günü Yorumu

Finansal ve hukuki sorunlarınıza destekler bulmak için yeniyöntemler denemek isteyebilirsiniz. Bununla ilgili yaşça büyükkişilerden destekler almak adına önemli konuşmalar ve görüşmeleryapma talebinde bulunabilirsiniz. Bugün kariyer yaşamınızdailgili yeni bir iş ile ilgilenmek isteyebilir ve size gelen bu yöndeteklifleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Geleceğe yönelik güzelfırsatlarla karşılaştığınız bu iş sizi oldukçaheyecanlandırabilir. Toplumda saygın bir yer edinmek ve önemlişahsiyetler ile görüşmek isteği fazlasıyla sizi sarabilir.Olmak istediğiniz yere kavuşmak için gereken mücadeleyi ve azmigösterdiğiniz sürece önünüze gelen fırsatlar da hep bu yöndeolacaktır.

OĞLAK 31 Mart 2018 Cumartesi GünüYorumu

Finansal sıkıntılarınıza bugün ailenizden önemli desteklerbulabilirsiniz. Onların yönlendirmeleri doğrultusunda hareketetmek isteyebilir ve geleceğinizi şekillendiren bir kaynakbulabilirsiniz. Bugün eş ya da partnerinizle ilgili duygusalkonularda bazı çelişkiler içerisinde düşebilir ve aramızdakimesafelerin nedenini bulmak isteyebilirsiniz. Zira bu uzun zamandanberi yaşadığınız bir şeydi. Bu nedenle bunun çözümü de kısasüreli olmayacaktır. Bu duygusal uzaklığının nedeni belki debirbirinizi yeteri kadar tanımıyor olmanızda yatabilir. Bu nedenlekendinize bolca vakit ayırıp duygusal yaralarınızı saracak güzelbirliktelikler içinde olmalı ve bu dünyada sevgi olmadan yapılanher şeyin mutlaka yarım kalacağını öğrenmelisiniz.

KOVA 31 Mart 2018 Cumartesi Günü Yorumu

Bugün özellikle sağlığınıza daha fazla dikkat etmenizgereken bir gün. Kendinize içinden çıkamadığınız durumlarıfazlasıyla stres haline getirmeye devam ederseniz bir gün busorunlar sizi alt edip daha büyük sorunlar şeklinde hayatınızdayer edebilirler. Bugün iletişimsel konularda insanlarla aranızdakisorunların varlığını daha derinden hissedebilir ve bunlarıdeğiştirmek adına harekete geçmek isteyebilirsiniz. Fakat birazdaha beklemeniz de ve insanları olayları ve yaşadıklarınızıdaha derinden düşünmeniz de fayda vardır. Yine özelilişkilerinizde sevdiğiniz kişi ile aranızda oluşan bazıduygusal setlerin nedenini bildiğiniz halde içinizden hiçbir şeyyapmak gelmeyebilir. Bu belirsizlik canınızı sıkacak boyutlaraçıkabilir. Fakat dediğimiz gibi bazı şeyleri Zamana bırakmakBelki de bizim yapabileceğimizden daha iyi sonuçlar çıkaracaktır.

BALIK 31 Mart 2018 Cumartesi GünüYorumu

Uzun süredir ertelediğiniz bazı gündelik işleriniz bugünfazlasıyla önünüze gelebilir. Bu anlamda tüm sorunlarınızıbir günde halletmek elbette mümkün olmayacaktır.Sorumluluklarınız konusunda zamanla ilgili problemlerinizi tespitetmeli ve gündelik olarak yapılacak işlerin bir listesinitutmalısınız. Aksi takdirde üzeri örtülmüş tüm sorumluluklarbir gün önünüze toplu bir şekilde gelebilir. Bunu yaparken yakınçevrenizden güçlü bir destek almanız gerekecektir.

Çalışma hayatınızda ise size karşı bazı baskılamadurumları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda yapacağınız eniyi şey kendinizi işinize odaklamak olacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları