15-21 Ekim Haftalık Nuray Sayarı Burç Yorumları - Astroloji
Günlük Burç Yorumları 15-21 Ekim Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 15-21 Ekim burç yorumlarımız....

15-21 Ekim Haftalık  Burç Yorumları


KOÇ 15-21 Ekim Haftalık  Burç Yorumları 

Çalışma hayatınızda üstlerinizin yersiz baskılarına maruz kalabilir ve kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz.Ekim ayına Plüton gezegenin gerilemesinin sona ermesiyle başlıyorsunuz. Bu gerilemenin sonlanmasıyla kariyer yaşantınızda önemli bir soluklanma yaşayacaksınız. Özellikle bu ay yöneticilerinizle olan ilişkilerinize dikkat çekmek isteriz. Yapmak isteyip de yapamadıklarınız sizlere öfkeli hallere sokabilir ve bu stresli durum başkalarına da olumsuz bir şekilde yansıyabilir. Bu konuda gereğinden fazla sıkıntı yaşamak yerine biraz beklemede kalmayı bilmeli ve üzerinizdeki baskı geçene kadar sakinlik içinde kalmalı ve kendinizi rahatlatacak aktiviteler içinde olmalısınız. Hafta sonu ailenizle olan ilişkilerinizde de ayrıca dikkat etmeniz gerekebilir.

BOĞA 15-21 Ekim Haftalık  Burç Yorumları

Bugün iletişimde yaşadığınız sorunların nedenini tespit etmeye çalışacak ve daha çok kendi içinize yönelmeyi tercih edeceksiniz. Bir şeyler başarmak veya küllerinden doğmak için gayret sarf ederken yanlış anlaşılmalara daha dikkat etmelisiniz. Venüs gezegenin Akrepte olması ve 5 ekimden sonra gerileme yapması sizler için parasal konularda oldukça güçlü etkiler vaat ediyor. Yönetici gezegeniniz Mars’ın kova burcunda destek vererek hareket etmesi size toplumsal alanlarda yeni statüler kazanmanız yönünde fırsatlar sunacak.Bu noktada tepkilerinizi baştan ayağa gözden geçirmeli ve özellikle yanlış zamanda yanlış kişilere karşı verdiniz tepkileri düşünmelisiniz. Belki de sizin en çok ihtiyacını duyduğunuz şey sağduyudur. Tepkilerinizle değil mantığımızla hareket ettiğini sürece olaylarda tarafsız olmayı bırakacak ve doğru yolu bulacaksınız. Bu noktada duygularınızın esiri olmaktan vazgeçin. Bekâr boğalar içinse geçmişten gelen haberleşmeler gündemimizde önemli bir yer edebilir.

İKİZLER 15-21 Ekim Haftalık  Burç Yorumları

Bugün daha önceden verilen sözlerin yerine getirilmemesinden dolayı karşı taraftan tepkiler olabilir ve kendinizi zor duruma sokabilirsiniz.Parasal ve ekonomik koşullarınızın dengelenmesi ve iyi kazanacağınız projelerin önünüze gelmesi size maddi konularda yeni kazanımlar sağlayabilir. Ailenizden maddi anlamda destekler bulabileceğiniz özel bir zaman dilimini içerisine giriyor olacaksınız. Ekim ayında sizin karşıt burcunuzda gerçekleşen yeniay ile geçmişte önemli bir ilişkinin hesaplaşmasını yapabilirsiniz. Sizlerde ikili oynamadan ve kararsız davranmadan ilişkilerinizi yönetmeyi bilmeli ve karşı tarafın hedefi haline gelmekten vazgeçmelisiniz. Aksi takdirde ilişkilerde güvenilmez damgasını yemeniz pek de hoş olmayacaktır. Güvenmek istiyorsanız önce güven vermeli, sevilmek istiyorsanız önce sevmeyi bilmelisiniz.

YENGEÇ 15-21 Ekim Haftalık  Burç Yorumları

Bugün itibariyle özel ilişkilerde bozulmalar veya kopuşlar meydana gelebilir ve bu hayatınızın her noktasına nüfus edebilir. Tutkularınız artıyor ve bazı ilişkileri arka planda sürdürmek zorunda kalıyor olabilirsiniz. Yeni bir aşk sizi heyecanlandırabilir. Kendinize ekonomik anlamda güvende hissedeceğiniz bazı çalışmalar içinde olabilirsiniz. Yuvanız ve evinizdeki duygusal iniş ve çıkışlara dikkat etmelisiniz. Alım-satım ve tadilat işlemleriniz bu ay gündem olabilir ve size ani masraflar çıkartabilir. Planlı hareket etmelisiniz. Anne ve Babanızla olan ilişkilerinizde önemli aşamalar kaydederken kardeşler ve yakın akrabalarınız arasındaki gerilim enerjisini iyi yönetmeniz gerekli. Bunun asıl nedenine baktığımızda ise kariyer yaşamınızdaki bozulmalar ve ev hayatınızdaki huzursuzluklar ön plana çıkacaktır. Yaşamınızdaki bu sorunların üstesinden gelemediğiniz her gün karşınıza yeni sorunlar çıkacak ve bu yaşamınızı gerçekten çekilmez bir hale sokacaktır. Öncelikle işe bu sorunları temizlemekle başlayabilirsiniz.

ASLAN 15-21 Ekim Haftalık  Burç Yorumları

Bugün özellikle sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün. Kendinize içinden çıkamadığınız durumları fazlasıyla stres haline getirmeye devam ederseniz bir gün bu sorunlar sizi alt edip daha büyük sorunlar şeklinde hayatınızda yer edebilirler. Geçmişte yarım kalmış bazı projeleriniz sizin önünüze ödül olarak gelebilir. Mars’ın Kova burcundaki seyri bu ay sizi iş hayatınızda olumlu etkileyebilir, terfi edebilirsiniz. Diğer aylara göre oldukça daha rahat ettiğiniz bir ay diyebiliriz.  Bu nedenle bu sorunların nedenini tespit edip bir an önce çözümleme yoluna gitmeniz ve boş yere kendinizi yıpratmamanız gereklidir. Gündelik sorumluluklarınıza biraz ara verip kendinizi rahatlatacak bir yürüyüş veya küçük bir seyahat programı düzenlemeniz iyi olacaktır.

Bazı konularda öğrenmeniz gereken şeyleri hayatınızda dahil ettiğiniz takdirde aslında daha mutlu olacağınızı göreceksiniz. Mesela ilk olarak kimsenin avukatlığına kalkışmamayı öğrenmeniz iyi olacaktır. Çünkü en çok sıkıntı çektiğiniz konunun bu olduğunu sizler de iyi biliyorsunuz.

BAŞAK15-21 Ekim Haftalık  Burç Yorumları

Bugün gerek özel ilişkilerde gerekse iş ilişkilerinizde yalan ve riya durumlarına karşı tedbirli olmalı ve insan ilişkilerinde fazlaca göze batan taraf olmamalısınız. Eğer bu ay dostlarınıza karşı temkinli daha özenli olursanız arkadaşlık ilişkileri sizi çok fazla üzmeyecektir. Arka planda dönen işlere çok dikkat etmelisiniz.Konuşmalarınıza ve yanlış anlaşılmalara çok dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizde yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Bu ay 24 Ekim’de gerçekleşecek boğa burcundaki yeniay ile arka planda bir arkadaşınızın gerçek yüzü ile karşılaşabilirsiniz. Hem duyduğunuz hem de yaşadığınız şeyler bugün sizlere fazlasıyla hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak bunu yaşamak istemiyorsanız ikili ilişkilerde fazla bir beklenti içine girmemeli ve karşınızdaki kişiye karşı nasıl davranacağını önceden bilmelisiniz. Bu sonradan üzülmemek adına en yerinde davranıştır.

TERAZİ 15-21 Ekim Haftalık  Burç Yorumları

Bugün de yine dünün devamı niteliğinde bir gün olacaktır. Yani ilişkilerdeki belirsizlik havası bugün de devam etmektedir.29 Ekim zamanında Jüpiter ve Merkür’ün kavuşumu ve tüm ay boyunca Venüs gezegenin gerileme hareketinde olması finansal anlamda yeni bir dönemin açılışı olarak adlandırılabilir ve böylece sizi yeni bir kariyer hedefine yönlendirebilir. Bu durumda özellikle eski eş veya partnerinizle ilgili sorunlu durumlar yaşayabilir eski sıkıntılar tekrar baş gösterebilir. Bekar lan teraziler sorunu her daim kendilerinde aramaktan vazgeçip bazen de karşı tarafın da hatalı olabileceğine inanmalılar. İlişkilerdeki bu belirsizlik havası içinde yapılacak en iyi şey kendilerini rahatlatacak aktivitelerde bulunmak ve ruhlarını dinlendirmek olacaktır.

AKREP 15-21 Ekim Haftalık  Burç Yorumları

Bugün ilişkiler bazında oldukça gerilimli bir gün geneli olabilir. Borçlarınızı ödeyebilir ve vergi borçlarınızı düzenleyebilirsiniz. Finansal hukuki süreçleriniz varsa yeni gelişmeler oluşabilir ve bazı sonuçlar elde edebilirsiniz.Bu konuda gerek özel yaşamınızda gerekse çalışma hayatınızda gerektiği kadar esnek olabilmeli zor duruda bırakacak söylemler içerisine girmemeli ve kendinizi rahatlatacak aktiviteler edinmelisiniz. İlişkilerde denge unsurunu çok iyi kurmalı, ani tepkiler vermekten kaçınmalı ve bugünü en az zararla kapatmayı bilmelisiniz. Bu sert etkinin farkında olup bunu pozitif yöne dönüştürmek için daha fazla gayret göstermek zorunda olduğunuzu bilmeniz yeterli.24 Ekim’de Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay ve aynı zamanda Uranüs gezegeni ile zıt etkileşimde olmanız sizlere iletişimsel konularda dikkat etmeniz gerektiğine işaret ediyor. Bu ayı eğer olumlu bir şekilde atlatabilmeyi başarabilirseniz, önünüzdeki güzel günlerin sizleri beklemekte olduğunu müjdeleyebiliriz.

YAY 15-21 Ekim Haftalık  Burç Yorumları

Finansal ve hukuki sorunlarınıza destekler bulmak için yeni yöntemler denemek isteyebilirsiniz. Mars adeta sizleri son bir sınava tabi tutmak istercesine, yaşamın her türlü konularında sizlere baskı yaratabilir. Anlamamakta ısrar ettiğiniz konuları tekrar yaşatarak anlamanızı sağlayabilir. Sizler de bunun bilincinde olur ve hırslarınıza yenik düşmezseniz sınavı kolaylıkla geçebilir ve yaşamın akışına ayak uydurabilirsiniz Bununla ilgili yaşça büyük kişilerden destekler almak adına önemli konuşmalar ve görüşmeler yapma talebinde bulunabilirsiniz. Aile ve maddi konularla ilgili durumlarda beklentileriniz ters tepebilir ve sizlere yeteri kadar anlayış göstermeyebilirler. Bu durumda hayal kırıklığına kapılmadan hareket etmeli ve ümitsizce kendinizi üzmemelisiniz.

OĞLAK 15-21 Ekim Haftalık  Burç Yorumları
Finansal sıkıntılarınıza bugün ailenizden önemli destekler bulabilirsiniz. 24 Ekim’de yanlış bakış açınız sonucu kaybetmemeye özen gösterin.Sizler lider burçlu kişiler olduğunuzdan dolayı her an için toplum önünde gözükmek ve dikkat çekmek isteğiniz mutlaka olacaktır. Ancak bu ay bu özelliğinizi bir kenara bırakarak tamamen farklı bir kişiliğe bürünmenizi ve daha gözlemci olmanızı tavsiye edebiliriz.Onların yönlendirmeleri doğrultusunda hareket etmek isteyebilir ve geleceğinizi şekillendiren bir kaynak bulabilirsiniz.  Sizler eski yöntemleri ne kadar savunsanızda onlardan gelecek daha modern çözümler size çok farklı bakış açıları kazandıracaktır. yak arkadaşlarınızdan bazı şeyleri gizlemek isteyebilirsiniz. Her ne kadar bu işi gizlilik içinde yürütmek isteseniz de bazı şeyler yine duyulabilir.

Hemen bu konuda kesin hüküm vermek yerine biraz daha ılımlı davranmalı ve karşınızdaki kişiye mutlaka bir hak vermelisiniz. Yaşam yolunda ilerlerken hayatın her daim aynı gitmeyeceğini hissedebilir ve sizler de bu fikri artık daha ciddi olarak ele almak isteyebilirsiniz.

KOVA  15-21 Ekim Haftalık  Burç Yorumları

Bugün özellikle sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün. Kendinize içinden çıkamadığınız durumları fazlasıyla stres haline getirmeye devam ederseniz bir gün bu sorunlar sizi alt edip daha büyük sorunlar şeklinde hayatınızda yer edebilirler.  Gökyüzü sizleri bazı konularda daha ileriye taşımak için size zor gibi gözüken aslında sizin ilerlemeniz için yapı taşları olan kadersel olayları önünüze çıkartmaya kararlı. Bu ay özellikle iletişim konularında kibirli tavırlardan uzak durmanızı ve sezgilerinizle yol almanızı tavsiye ediyoruz.Bu nedenle bu sorunların nedenini tespit edip bir an önce çözümleme yoluna gitmeniz ve boş yere kendinizi yıpratmamanız gereklidir. Gündelik sorumluluklarınıza biraz ara verip kendinizi rahatlatacak bir yürüyüş veya küçük bir seyahat programı düzenlemeniz iyi olacaktır.

Hareketlerinizde aşırıya gitmeniz size zarar getireceğinden bu konuda kendinizi dinlemeyi öğrenmeli ve zararın neresinden dönersen kârdır düşüncesini kendinize rehber edinmelisiniz.

BALIK 15-21 Ekim Haftalık  Burç Yorumları

Uzun süredir ertelediğiniz bazı gündelik işleriniz bugün fazlasıyla önünüze gelebilir. Bu anlamda tüm sorunlarınızı bir günde halletmek elbette mümkün olmayacaktır. 29 Ekim Merkür ve Jüpiter kavuşumu ile aile içi ilişkilerde baskı yaratan bir sürecin bitişi söz konusu olabilir. Bunun yansıra yine ayın sonuna doğru kaza, yaralanma sakarlık veya yangın riskine karşı son derece dikkatli olmanızı öneriyor ve attığınız her adıma dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.Sorumluluklarınız konusunda zamanla ilgili problemlerinizi tespit etmeli ve gündelik olarak yapılacak işlerin bir listesini tutmalısınız. Aksi takdirde üzeri örtülmüş tüm sorumluluklar bir gün önünüze toplu bir şekilde gelebilir. Bunu yaparken yakın çevrenizden güçlü bir destek almanız gerekecektir.

Çalışma hayatınızda ise size karşı bazı baskılama durumları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda yapacağınız en iyi şey kendinizi işinize odaklamak olacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları